Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek, a galaxis...

Ti hogy döntenétek, a galaxis sorsa vagy a szerelmed?

Figyelt kérdés

Tudom hogy star wars- de nagyon is emberi tényezők vannak a dologban.


Te vagy anakin és ott állsz a szoba közepén,egyik oldalt:


A gonosz aki egy egész háborút kirobbantot és ezáltal sokmiliárd élőlényt,köztük sok barátodat,jedit megölt de megtudja menteni a szerelmed.


A másik oldalt a jedi hős aki a köztársaságot akarja megmenteni és a békét akarja elhozni,de téged lenéz és a szerelmed se tudja megmenteni.


Te kinek segítenék hogy legyőzze a másikat,csak egy kard csapás és mindenki életét megváltoztattod.



2019. okt. 26. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a galaxis sorsa lenne a prioritás. 23F
2019. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A galaxis megvédésére törekednék. Nem akarok milliárdnyi élőlényre még több szenvedést hozni. Persze nincs helyes döntés, mindenhogy más élete felett döntök, de ha már ott vagyunk (és tényleg nem tudom megmenteni a szerelmemet ÉS a galaxist) akkor inkább a kisebbik gonoszt választom és egy embert hagyok meghalni milliárdnyi helyett.
2019. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelem. A galaxis meg menjen a levesbe.
2019. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A slusszpoén hogy Palpatine nem mentette meg a szerelmét, sőt meg sem próbálta, jó eséllyel nem is volt a hatalom birtokában mint Plagueis. Szóval végül így is elvesztette, csak így elvesztett mellette mindent. Jó döntés volt.

Amúgy nyilván a szerelmem, persze könnyen beszélek hiszen sosem volt viszonzott szerelmem, de ha belegondolsz, hogyan lehetnél boldog egy leigázott, elpusztított, sötétségbe taszított világban? Illetve ilyen óriási tét esetén egészséges értékrendű ember, ha nehezen is, de a kisebb áldozatot választja, egy embert a milliárdokkal szemben. Amúgy a Bosszúállókban is ilyesmi volt a téma, Vasembernél, nem?

2019. okt. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
galaxis az én szerelmem :D de tényleg nincs helyes út de inkább azon filóznék hogy a szerelmem mit gondolna akkor rólam... kellenék e még neki és hogy fordítva ő mit választott volna... :S de ha nagyon kellene választanom akkor a szerelmem...!!! utána meg megölném a gonoszt megmentve több millió embert! nem korlátozom be magam elérem azt amit akarom és ehhez felhasználom az eszem ravaszságom és az erőm + azt a rendíthetetlen akaraterőt ahogy mások hívják de igazából egy nagyon makacs ember vagyok :D oké nyilván max a hős hal meg de hé legyen ő az egyetlen áldozat mint a szerelmem vagy a több millió ember nyilván ő is megérti :D
2019. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A másik oldalt a jedi hős aki a köztársaságot akarja megmenteni és a békét akarja elhozni,de téged lenéz és a szerelmed se tudja megmenteni."


Ez Mace Windu? :D

2019. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, ti hogyan vagytok vele, de szerintem maga a Jedi rend alapjaiban rossz.

Annyira félnek a sötét oldaltól, hogy minden agresszív érzelmet elutasítanak, holott maga a szeretet ami szerintem egyértelműen az erő világos oldalához tartozik önmagában agresszív érzelem. Magyarul a jedik nem ismerik az erő világos oldalát csak egy keskeny biztonságos szeletkéjét, és ha véletlenül megtapasztalnak mást is, például szerelmet egyből bukásra is vannak ítélve, mert ugye azt meg tiltja a rendjük. Ráadásul az egész rend merev, begyöpösödött, feudális. Nem csoda, hogy rendszeresen elvesztenek tagokat.


Peace is a lie. There is only Passion.

Through Passion I gain Strength.

Through Strength I gain Power.

Through Power I gain Victory.

Through Victory my chains are Broken.

The Force shall free me.

2019. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Pontosan ezt a romlott Rendet mutatja be az Előzménytrilógia a TCW. Ez az egyik lényege
2019. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk már Revan idejében X ezer évvel korábban is ugyanolyan romlott volt maga a rend.
2019. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!