Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, miért keres...

Mi lehet az oka, miért keres ennyire?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve történt, hogy beszéltem interneten keresztül egy férfival. 10 év volt köztünk. Sosem találkoztunk egyszerűen jó volt vele beszélgetni és én kis naív lassan megtetszett. Mikor ezt elmondtam neki valójában akkor mondta el nekem, hogy valójában 10 év van közöttünk persze ezzel egyből eljátszotta a bizalmam főleg úgy, hogy tudta nehezen építek ki kapcsolatot az emberekkel.

Világosan közöltem vele, hogy minden téren hagyjuk egymást és ez egy ideig is ment de újra és újra kérte a követés/jelölés engedélyezését ( Instagram) persze ignoráltam és eleinte nem foglalkoztam vele. 2 éven keresztül rendszertelenül jelölt be és ki ( persze én sosem engedélyeztem)

Túl gyáva voltam/vagyok arra, hogy megkérdezzem, rá írjak főleg így egyedül, hogy mi a bánat van. Ezért az egyik barátnőmmel együtt teszem meg mert máshogy nem megy.

Viszont nem tudom mi motiválhatja, miért keres ennyire?


Ha valaki volt már ilyen helyzetbe mit tett és mi lett a vége? Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. okt. 27. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz vele és magadra. Sosem tudhatod milyen ember. Lehet csak bocsánatot akar kérni, de ha ennyi ideje próbálkozik lehet a "megszállottad". A 10 évet is képes volt elhallgatni.
2019. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első

Igen ezt én is tudom, vigyázok vele hiszen eljátszotta a bizalmam.

Azt elfelejtettem írni, hogy mikor leirta, hogy 10 év van köztünk bocsánatot kért de nem értem miért keres ennyire mert ha ezért, hogy bocsánatot kérjen akkor oké de így

2019. okt. 27. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azert keres mert szerinte hülyithetö lennel tovabbra is.

Stabil hatàrozott NÖ az ilyet màr tiltanà jelentenè.

2019. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tiltva is volt jó sokáig csak én kis okos elhittem, hogy vette a lapot. Hogy miért nem tiltottam le újra? Mert talán hittem abban, hogy megérti stb. Ez hiba volt már látom én is
2019. okt. 27. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!