Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye? Vagy az ő...

Én vagyok a hülye? Vagy az ő véleménye nem stimmel?

Figyelt kérdés

A párommal minden nap beszélünk, reggelente meg délután vagy este egyszer. E-mailben beszélünk leginkább de ez nálunk úgy működik, mint a chat, szóval küld egy e-mailt és én arra ha látok, rögtön válaszolok, vagy így felváltva rögtön írunk egymásnak.

Egy időbe messengeren beszéltünk de aztán ezt felváltotta az e-mail, meg szerintem az e-mailt jobban szereti, azon beszél az anyjával is, 1-2 haverjával (van amelyikkel messengeren).

Ma reggel írt nekem, utána viszont fél órán keresztül nem válaszolt semmit. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha 10 percig nem ír, vagy 15 az rendben van, mert lehet más dolga is, de fél óra nekem sok. Azért sok, mert sejthetné, hogy írok, mivel úgy szoktuk, hogy szinte Messengerként használjuk az e-mailt. Meg amúgy is, így szokott lenni.

Azt mondja, azt hitte én is csinálok ezt-azt...

Közbe ő csinált teát, a kutyával volt elfoglalva és egyebek.

Én azt se bánnám ha nem reggel 7 órakor írna, hogy mizu, hanem kicsit később de akkor azt normálisan, úgy, hogy nem hagy ott fél órára. Ráadásul nem is szólt, hogy elmegy és egy darabig nem ír. Én ilyen esetbe szoktam neki szólni.


Jogos, hogy nem tetszik ha fél órára itt hagy egy szó nélkül?


2019. okt. 31. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy még bírja melletted ezt az állandó kontrollt. Van egyáltalán szabad tere a párodnak?
2019. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam beleszólni a dolgaiba, én csak annyit várnék, hogy ne hagyjon itt fél órára. Én teszek neki szívességet, amiért mindig e-mailezek vele. Én csak miatta írok e-maileket mert amúgy nem szeretem...

Meg nem is az a legnagyobb baj, hogy elmegy, hanem hogy nem is szól. Tegyük fel én közbe elmegyek, mert gondolom oké, nem ír.... de véletlenül sose vagyunk egyszerre gépnél és fél óránként írunk 2 mondatot.. ez meg milyen? Ez számomra minden csak nem normális beszélgetés.

2019. okt. 31. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled a van a probléma. Te uralni akarod a párod, teljes kontrollt akarsz felette fenntartani.
2019. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, nem irigylem a párod!

Egyáltalán ti dolgoztok vagy csináltok egyáltalán bármit, vagy egesznap egymással emaileztek, amiben nem lehet fél óra szünet?

Egyébként használjátok a Messengert, az direkt erre lett kitalálva!

2019. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én teszek neki szívességet, amiért mindig e-mailezek vele. "

Hú de nagy munka lehet. Most aztán ezért az áldozatért szobrot érdemelsz.

2019. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk egész nap e-mailezni! Reggel egyszer és este egyszer.

Én arra mondtam, hogy én teszek szívességet, hogy nem szeretek e-mailezni de megteszem miatta, mert ő meg ezt szokta meg. Ő meg telefonálni nem szeret de nem is telefonálunk.

2019. okt. 31. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ebbe belebolondulnék a párod helyében, ... de mindenki másképp boldog.

Mindenki menjen a dolgára és ha van valami közölnivaló, akkor arra ott a telefon.

Amit te csinálsz, az beteges, ahogy az is, hogy a párod nem használja a telefont.

2019. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél órát késett a válasz.Ez már katasztrófa :)Csoda,hogy még a párod birja.
2019. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
“Hogy nem hagy ott fél órára” aztakva nincsen szabad 30 perce se szerencsétlennek? Ötletem sincs hogy bírja. Nem vagy egészen normális.
2019. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!