Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen halloweeni programot...

Milyen halloweeni programot csináljak egyedül itthon?

Figyelt kérdés

Korábban halloweeni buliban voltunk,vagy filmeztünk többen, most viszont több minden miatt is itthon kellett maradnom, és hiányzik valami program.

Nagyon szeretem a halloweeni hangulatot, jelmezeket, éjszakai programokat szeretnék csinálni valami ilyesmit itthon.

Ajánlanátok valami jó kis filmet, vagy valamit, vagy mesélnétek, hogy ti mivel töltitek a Haloweent? Csak azok, akik szeretik az ünnepet.


2019. okt. 31. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Videó játékok? Ami online azokban kb mindben van valami event
2019. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Halloween-kor szörny menüt szoktam készíteni. :) Ezt úgy kell elképzelni, hogy 3 fogást csinálok és mindegyiket próbálom a legszörnyűbbre alkotni. Idén például a "zombie head "monster hand" és a "RIP cake" volt a terítéken. :) Ezzel jól el lehet bíbelődni és igencsak időigényes. Emellett szoktam töklámpást faragni és imádok ilyenkor horror filmeket nézni. Ha találok olyat ami Halloween témájú, még nagyobb élvezettel teszem. :) Remélem tudtam segíteni és ha idén már nem is, jövőre tudsz ezekből néhány ötletet meríteni. ;) U.I: Happy Halloween! :D
2019. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!