Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyurcsány a hibás?

Gyurcsány a hibás?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy emberek olyan dolgokért okolnak másokat amikhez semmi közük sincs, messziről sem, csak kellenek emberek akiknek a nyakába lehet dolgokat varrni?


Vagyis hogy tényleg van olyan, hogy valaki, valakik miatt szr az életem, de még véletlenül sem azt nevezem meg elkövetőnek, aki csinálta, hanem azt aki éppen előttem van, és nagyobb a hatalma.


Önként becsicskulok valahol, holott ezt nem is kérték, nem is várták el, és utána ő lesz a hibás azért amiért becsicsultam.


Vagy látok valakit a tévében, és egyből rámondom, h miatta tart ott a magyar film, vagy irodalom, vagy akármi, ahol. Mindenképp kell valaki fölém, akit lehet utálni.


Gyurcsány is azért hibás amiért, és nem azért mert ma éppen bezárt a dohánybolt mire odaértem.



Szóval egy csomó helyen, sok embernél ezt látom. Meg magamon is néha. Nem tudtok esetleg valamilyen könyvet, vagy cikket, amiben ilyesmivel foglalkoznak? Vagy valakinek vmilyen véleménye?



2019. okt. 31. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyurcsány néhány éve tönkretette a gazdaságot, ő ebben hibás. Mindenkét azért kell okolni, amit valóban elkövetett.
2019. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!