Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, de nem érzem...

18 éves vagyok, de nem érzem magam felnőttnek, miért van ez?

Figyelt kérdés
Végre 18 vagyok, de minden ugyan olyan, anyám tart el, suliba járok, nem dolgozok, bulizol néha a haverokkal, ha tetszik egy fiú olyan vagyok mint egy kislány. Elkérik a személyimet, mert 15 - nek nézek ki. (lehet azon a szinten is vagyok? )

2019. okt. 31. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, sokan még 30-40 évesen is egy gyerek szintjén vannak, 18 évesen természetes, hogy még mindig gyereknek érzed magadat.
2019. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
91%
Mert 18 évesen nem vagy felnőtt, csak nagykorú.
2019. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem is vagy az, csak nagykorú. Majd ha dolgozol és eltartod magad, akkor felnősz. Egyebkent a szemelyimet 30 eves letemre meg elkerik
2019. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Figyi en 20 vagyok es meg mindig gyerekes de azert msr kezdek komolyodni s kornxezetem is eszre vette am meg ha vannak celjaid almaid az jo dolog akor nem vagy szerintem gyerekes
2019. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A kor csak egy szám. 18 évesen csak hivatalosan vagy nagykorú. Meg ink gyerek vagy. A mai világban 30 év fölött kezdenek igazán megkomolyodni az emberek.
2019. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

A mai világban ez full normál. Az emberek nagy része 23-25 éves koráig anyagilag a szüleire van utalva és utána amikor anyagilag már önálló sem viselkedik feltétlenül felnőttként. Úgyhogy relax, nem vagy elkésve.


Én 28 vagyok, munkahellyel, családdal/gyerekkel és mégsem érzem magam felnőttnek, van ez így ;-)

2019. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én 21 évesen is. Ahogy másokat elnézek, vagyunk páran, akik életünk végéig őrizzük ezt az érzést.
2019. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
*21 évesen sem. :D
2019. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális szerintem. Én most leszek 17 és bár nagyon sokan azt mondják, hogy érettebben gondolkozok már most, tudom, hogy azzal, hogy 18 leszek, és papíron felnőtt, semmi más nem fog változni. Sőt a legtöbb gyerekori barátom egy évvel idősebb nálam, és attol, hogy 18 évesek lesznek nem fogok masképp tekinteni rájuk, mert ha rájuknézek még mindig azt látom, mikor együtt bújócskáztunk az iskolaudvaron.
2019. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!