Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok irni nehany olyan...

Tudtok irni nehany olyan hungarikumot aminek egy német házaspár örülne?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Pálinka, téliszalámi, unicum, túró rudi, paprika, magyaros fűszerek, Hollóházi, Herendi, (képek, díszek) népviseletbe öltöztetett babák, stb
2019. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Anélkül, hogy ismernénk őket, szerintem nem.
2019. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Unicum riserva, pálinka, szamos marcipán bonbon, halasi csipke, tokaji aszú eszencia, szaloncukor,


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak szólok, hogy tele van a Kaufland és az Edeka magyar cuccokkal, van bor, pálinka, debreceni kolbász, paprika, meg mindenféle. És mint ahogy ti sem esnétek hasra egy tábla Ritter Sport csokitól, ami otthon ugyanúgy kapható mint itt, nekik is tök semleges lesz a túró rudink.
2019. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

A 2. írt helyes választ. Ezeket a kérdéseket mindig is bírtam.

Jön egy idegen, és megkérdezi a többi idegent, hogy minek örülne egy olyan ember, akit a kérdezőnek kellene annyira ismernie, hogy erre tudja a választ. Mi nem ismerjük ezt a házaspárt, ergo fogalmunk sincs, minek örülnének.

2019. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként így tényleg nehéz. De egyszer kaptam ajándékba egy ajándékcsomagot, amiben volt egy kis piros zsákban kalocsai pirospaprika, a zsák kalocsai mintákkal volt díszítve, egy pici fakanalat, a harmadik "elemre" már nem is emlékszem. Szépen volt csomagolva, nagyon örültem neki. Népművészeti üzletekben biztosan találsz hungarikumokat. Ilyen a Szamos marcipán díszdobozban, stb. Ott nézz körül. Kizárt, hogy ne találnál valami pénztárcádhoz illőt. Mert ugye ilyen hungarikumoknál határ a csillagos ég.
2019. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még annyit az előző mondandómhoz, hogy ilyenkor a szándék a fontos. A németek is ugyanúgy fogadják, mint én pl. itthon. Minden ajándéknak szoktam örülni. Nekem a szándék sokkal fontosabb. Azért írtam le, hogy mivel leptek meg, hogy ötletet írjak. Népművészeti üzletek...
2019. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hungarikumot szeretnél? Én direkt nem ilyen ajándékokat szoktam adni külföldi ismerősöknek.
2019. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat nem ragaszkodom a hungarikumokhoz, nem ismerem a házaspárt én sem. És ezt én altalanossagban kérdeztem, hogy minek orulhet egy nemet hazaspar,de mindegy.... hagyjuk is...
2019. nov. 1. 15:14
 10/10 A kérdező kommentje:
A tobbi nem kötözködő hozzaszolast köszönöm!
2019. nov. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!