Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon miről lehet valakive...

Anotalkon miről lehet valakivel értelmesen beszélgetni? Egyáltalán lehet-e?

Figyelt kérdés

Eddig 4-5 emberrel ha beszélgettem életem során az oldalon. Tudom, hogy sok olyan férfi van, aki nőnek adja ki magát.

Általában a Szia - szia. Mizu? - semmi. Nálad? - semmi a beszélgetés kezdete és vége. Eddig jutok el. Esetleg még azt is csinálhatom, hogy oltári nagy hülyeségeket írok be, de ez nagyon komolytalan.


Lehet egyáltalán értelmesen beszélgetni, ha igen, akkor miről?

Kérdezem ezt én, mint egy amatőr Anotalkos felhasználó.


2019. nov. 2. 00:25
 1/4 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Beszélgetni keress egy kocsmát
2019. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én leírom mindig, hogy autókról,fociról, politikáról szívesen beszélgetek. Ennyi a titkom, és úgy 6 ember után a hetedikkel órákat dumálok.
2019. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
A probléma azzal van hogy Anotalkon az emberek 95%-a egybites. Ne ott várj értelmes beszélgetést.
2019. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Komoly probléma, hogy rengeteg birka férfikánt nőnek adja ki magát az oldalon. De erre kb. 1 perc alatt rá lehet jönni.
2019. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!