Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon hogy lehet lenyomozni?

Anotalkon hogy lehet lenyomozni?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy gyerekkel, olyanokat mondott, hogy az anyját megszokta verni, a hugának már többször eltörte a csontjait... stb. Ezekkel "menőzött"... Remélem csak, kamu, de azért elbeszélgetnék vele, hogy mi késztette erre, hogy ilyeneket írjon, az meg a pláne, hogy egy Szia-ával, meg egy dick pic-cel kezdte a bwszélgetést, azért nem léptem ki az elején, mert nem nyitottam meg a képet még az elején, és nem akartam a legrosszabbra gondolni

2019. nov. 2. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, az oldal nem fog kiadni neked semmilyen adatot. Abból tudsz kiindulni, amit más magáról megosztott, de mivel anonim az oldal és bármit be lehet kamuzni, ez sem lesz jó semmire. Engedd el, úgysem igaz a történet, csak egy unatkozó gyerek hergelt téged.
2019. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Névtelenül, kép nélkül mindenki azt ír, amit akar.
2019. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu story.
2019. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ott egy srác arról beszélt hogy az anyja mekorra egy r*bnc és hogy utálja mert kivágott ruhákba jár meg stb. Szerintem ez is kamu volt.
2022. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!