Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják a mai, XXI....

Miért tartják a mai, XXI. századi világot sokan olyan jónak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 17:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
én sem értem. Szerintem egyáltalán nem az.
2019. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Minden korban voltak jók és rossz dolgok, és a XXI. század sem kivétel.


Én örülök, hogy akkor születtem (2001), amikor, mert rengeteg dologban sokkal könnyebb az életem, mint amilyen a szüleimé volt és a jövőmre nézve is több lehetőségem van.

2019. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Mert jobb

az egészségügyi ellátás,

az igazságszolgáltatás (ld. nemi erőszaknál DNS-vizsgálat, nem csak vércsoport),

az oktatási anyagokhoz hozzáférés,

mint bármikor előtte.

2019. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Te miért nem tartod jobbnak az előző korokhoz képest kedves kérdező?
2019. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mert az.
2019. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi volt az előző korokban, a történelemkönyv ehhez kevés. Regényt nem olvasok, de ilyen szinten az is kevés lenne, időgép kellene.



A mai világban egyre aggresszívebbek az emberek és egyre jobban gyűlölik egymást.

Minden természetellenes, egyre jobban elszakadunk a természettől, mesterséges az otthonunk, a kajánk, napi 10 percet vagyunk a szabadban.

Nem mozgunk, full egészségtelenül élünk. Jó az orvostudomány, mert az tart életben minket.

A munkahelyek modernkori rabszolgaság.

Egyre többet és többet kell letenni az asztalra a boldogulásért és a jó képességekkel születetteknek áll a világ. Hiába kompenzálja egy rosszabb képességű szorgalommal a dolgokat, úgy már nem megy semmire...

Félelmetesen kevés a szabadidőnk. Mondják, hogy gépek mosnak helyettünk, gép szállít stb és mégis rohanunk és rohanunk és rohanunk és rohanunk.

A család fogalma lassan nem létezik.

Az emberek frusztráltak, fáradtak, rengeteg a mentális betegség, személyiségzavar.

2019. nov. 3. 17:53
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Amiket leírtál, azoknak kb. a fele már azóta így van, amióta világ a világ.
2019. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az felmenti a mai világot? Attól a mostani konkrétan már nem rossz? :D
2019. nov. 3. 18:06
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

A fő előnye, hogy ma már adott mindenki előtt a lehetőség gyakorlatilag bármire. Bárki tanulhat, utazhat, megteremtheti rá az anyagiakat stb stb.

Az egészségügy és hasonlókat meg már leírták

2019. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Már huszonéves korunktól kezdve (ha nem folyamatosan) tele vagyunk civilizációs betegségekkel. Nekem például 3-4 tünetem van, ami a mindennapjaim során erősen érezteti hatását.

Igen, életben tart minket az egészségügy.



Én például semmi különleges lehetőséget nem látok.

Jelenleg is próbálok tanulni, azért vagyok itt, mert már belefásultam, hogy angolul keressek a neten folyamatosan a sz.r angoltudásommal és sehol se találok normális anyagot. Pénzem semmi, lehetőségem semmi.


Van 10 dolog, ami közül választhatsz és akkor talán el tudsz helyezkedni azokban és talán nem fogyni fog a pénzed. Ja és ha nem olyanok az adottságaid, bele is dögölhetsz.


Én nem lehetőségeket látok, hanem azt, hogy mindenki rohan, de állandóan, teper, mint a güzü (sokszor egymáson is átgázolva), mindenki kiégett... Aztán ennyi.


Nem lehetőségeket látok, hanem modernkori rabszolgaságot.


De mondasz valami jót, amit eddig nem láttam meg, kiiratkozom a sulikból és elinduok arra, amit mondtál...

2019. nov. 3. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!