Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a rossz napokat?

Hogyan viselitek a rossz napokat?

Figyelt kérdés

Én iszonyat rosszul,és már utálom,hogy így elrontom az egész napomat.Ilyen volt a mai is.Több ember is az agyamra ment már korán a reggel a marhaságokkal,rengeteg feladatot kaptam a hétre,van olyan ember aki folyamatosan gyaláz,késtem egy előadásról,az is tök ciki volt ahogy beléptem a terembe,ma majdnem elütött az autó,és most itt görnyedek a könyveim fellett,mert még tanulnom is kell egy csomót.Ezen a héten meg alig lesz szabadidőm,annyi nemkívánt programom van.

Úgy érzem magam,mintha átmnet volta rajtam valami úthenger.Se kedvem,sem időm,sem energiám nincs semmire.

Ti ilyenkor mit csináltok,hogy jobb lrgyrn?


Milyen napotok volt?



2019. nov. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Gyújts meg egy illatgyertyát, vegyél egy forró fürdőt, egyél valami finomat és végre engedd el ezt a sok panaszkodást! Sok sikert!
2019. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hulla másnapos ébredés, egész napi baszakodás, most meg megyek reggelig dolgozni. Nincs jó kedvem.....
2019. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyenkor meghallgatom Kowalsky meg a Vega- Ennyi csak c. számát :)
2019. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma jó napom volt, mert tanultam. Ha rossz napom van, akkor zenét hallgatok <Kowa :)>, illetve gondolkodom azon, hogy amit elrontottam, hogyan tehetem jóvá.
2019. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában gyújtok egy füstölőt aztán neki állok takarítani. Az legalább egy kicsit eltereli a gondolataimat.
2019. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!