Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igénytelen, ha valaki őszül?

Igénytelen, ha valaki őszül?

Figyelt kérdés

Egyre többen vállalják fel, hogy őszülnek.

#silversistes és #goinggreygracefully hastegre rengeteg találrat van.


Ti mit gondoltok erről? Lehet szép az őszülés?


Pl:

[link]



#őszülés #felválalni #szépség igényesség
2019. nov. 5. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha ápolt
2019. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%

Ő erre alapozza azt, hogy híres legyen, beszéljenek róla, és hogy akár pénzt is keressen ezzel a dologgal.

31 éves nő vagyok, engem zavar az őszülésem, ezért festem a hajam. Férfiaknál más a helyzet, nekik jól áll :) .

2019. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
2# mi ez a kettős mérce?
2019. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak ápoltság kérdése, hogy jól áll vagy sem akár férfiről akár nőről van szó. Az őszülés teljesen természetes folyamat. Nincs azon mit vállalni vagy nem vállalni. Megtörténik és kész. Ha nem tetszik bármikor befestheted, ha meg igen akkor hagyd ahogy van...

(én is őszülök, de nem zavar egy picit sem)

2019. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy igénytelen? Ez természetes folyamat, előbb vagy utóbb mindenkit elér (már aki meg nem kopaszodik). Attól, hogy valaki elfogadja ezt, még nem igénytelen.
2019. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Miért lenne igénytelen? A természet rendje. Igénytelen az, amikor valaki festi a hajat, de későn megy fodrászhoz és ott van a jopár centis lenövés.
2019. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Az őszülés természetesen folyamat...
2019. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő korán kezdtem el őszülni, kb. 20 évvel idősebbeknek volt annyi ősz haja mint nekem, nem zavart. FF.
2019. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Sosem értettem ezt a takargassuk, hogy milyenek vagyunk valójában felfogást. Főleg ilyen esetekben, ahol egy természetes jelenségről beszélünk.


És nem, nem azzal van bajom, ha valaki befesti a haját, mert szeretne ilyen-olyan hajszínt. Hanem azokkal, akik már-már betegesen rejtegetik az ilyen dolgaikat.

2019. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Nőknek is jól áll ...nekem valamiért régóta tetszik az ősz haj. Én 20 éves korom óta őszülök, egy ideig novesztettem le- teljesen el akartam hagyni a festéket. Jellemzően nők ugattak be, hogy ilyen fiatalon igenis csak fessem továbbra is. Férfiakat kb hidegen hagyta.


N

2019. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!