Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem okoz gondot az...

Nektek nem okoz gondot az életbe annyi mindenre odafigyelni hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés
Annyi apróság van, minden részletre oda kell figyelni, bele lehet ebbe jönni?
2019. nov. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bele lehet jönni, nekem legalábbis sikerült.
2019. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En pont hogy sajnos a reszletekben veszek el.


Be van osztva minden napom, a pénz, csupan a napi teendök, heti tervek a megvalosithatoak. Szoval pl karacsonyra sem tudok keszülni mentalisan sem hogy kilogisztikàzzam.

Igy alapbol pont a legfontosabbra nem marad idö meg kapacitas sem soha, azaz a karrierre költözesre nagyobb tervekre, mert az aprok felörölik.


Probaltam betàblazni szervezni pl kiepitettem külföldi kapcsolatokat munkat stb. Csak epp nem tudok összehozni egy honap probaidöt. Azaz felmondani az ismeretlenre meg felbehagyni a tanulmanyokat igy nem tudom kockaztatni. Es nem jön össze anyagilag sem az az egy honap. Azaz ha ki is tudnék szabit könyörögni akkor anyagilag nem tudok kimenni.


Szoval elaproz az èlet.

2019. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*de vigasztal a tudat hogy anno voltam külföldön es nem takaritokent akarok elni. Es nem sikerült ott karriert kiepitenem amit itthon viszont megy. Igaz diplomasan itt ötöd annyi a fizum mint kint lenne de legalabb nem megy szét a fizikumom.
2019. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen foglalkoztam vele, ma már nem. Miért? Mert tudom, hogy tökéletes nem lesz minden.
2019. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!