Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél akkor, ha meg...

Zoltán G kérdése:

Te mit tennél akkor, ha meg tudnál menteni, több millió embert, de közben téged, teljesen hülyének néznek? De, azt érzed közben, hogy te rajtad múlik az egész?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 20:28
1 2
 1/11 Magic ***** válasza:
Nem érdekelne, ô dolguk
2019. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor érdekelne ha olyan emberekről van szó akiket szeretek. Egyébként telibeszrnám, utálom az embereket.
2019. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám akinek tudnám, hogyan menekülhet meg, aztán ennyi. Ha hülyének néz, úgy járt, én szóltam.
2019. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez kissé ismerős ez a helyzet... Kissé olyan, mintha az adott ember túlságosan nagyon fontosnak érezné magát a környezetében.
2019. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha tudom hogy biztosan megmentené őket, ha leégetem magam, akkor simán bevállalnám. Nem vagyok szociopata hogy a saját kis egom (mert nem is az életem forogna kockán) fontosabb legyen mint ennyi ember. :D


Aztán meg bárki bármit csinál, garantáltan lesznek olyanok akik hülyének nézik érte, szóval ugyanott vagyunk.

2019. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Néztek már hülyének, amikor Arya Stark jelmezben vonultam végig a városon, ez a része nem zavarna.

Megtenném, semmi nem múlik nekem rajta.

2019. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A hülyének nézés nem olyan durva, nem nagy ár ennyi ember megmentéséért. Egyébként is néztek már hülyének, de annak nem volt ilyen haszna 😄
2019. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmelweis Ignác pl?


Egyébként megmenteném őket, sajnos idealista lúzer vagyok, és hiába utálom az embereket, de nem hagynám őket meghalni.

2019. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod mikor néznek hülyének, bármikor előfordulhat, úgyhogy nem érdekelne
2019. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek a skizofrénok, akik prófétának képzelik magukat. Pont ilyenek, közelről kellett látnom...
2019. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!