Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszasírom a gyerekkort? 22/f

Visszasírom a gyerekkort? 22/f

Figyelt kérdés

Hihetetlen bele gondolni hogy az egész gyerekkoromnak vége és soha többé nem lehetek gyerek. Semmit sem csinálhatok vissza. Egyszerűen nekem úgy tűnik hogy egy gyerek élete sokkal jobb mint egy felnőtté. A gyerekkoromban olyan sok dolog történt , az iskolai élmények vagy programok illetve a játékok. A felnőttek munkahelyén meg semmilyen élmény vagy érdekes program se semmi , mindenki csak a munkáját végzi. Valahogy úgy érzem hogy ez a világ egy felnőttnek már nem tud mit adni. A felnőttek dolga hogy eltartsák a társadalmat mivel dolgoznak. Egy felnőttől elvárják a szaporodást ,gyerekvállalást.

De ezek engem nagyon nem érdekelnek , egyiket sem akarom. Ezerszer inkább újra élném a gyerekkoromat.😢



#gáz #gyerek #unalmas felnőttkor
2019. nov. 5. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Maradhatsz gyerek, nem mindenki nő fel, nekem 40 év alatt sem sikerült :)

Igenis alakíthatod úgy az életedet, hogy ne csak egy monoton taposómalom legyen. Rajtad múlik.

2019. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha programot szeretnél a kezébe kell venni a dolgokat és szervezni kell programot. Ami meg elmúlt azon nem érdemes szomorkodni.
2019. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs életed, nincs baràtnöd. Ez a gond. Legalább valami hobbi kéne. Normális ember nem akar gyerek lenni.
2019. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tessék élni, tesó! Ha nem akarsz gyereket, akkor nem vállalsz, ilyen egyszerű, ne törődj azzal, aki meg ezért megvet. Nincs terveben valami egyetem amúgy? Ott is rengeteg a program. Úgyhogy változtass a hozzáállásodon, ismerkedjél, szerezz barátokat. 21/F
2019. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ember felnőtt nem akar lenni.
2019. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!