Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a Gyakorikérdéseken miért...

Itt a Gyakorikérdéseken miért tulajdonítanak jelentőséget a lepontozásnak?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert itt a gyakorin ez a módja a válaszok értékelésének.
2019. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, és minél nagyobb a százalékod, annál inkább megbízhatóbb válaszoló vagy.

Csak sajnos én hiába írok pl. teljesen korrekt választ, a sok frusztrált egyén sokszor leszavazza, mivel nekik nincs jobb dolguk. És a sok szerencsétlen egymást hergelik és az ő állításukat terjesztik igaznak.

2019. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Emberi tulajdonság.

Én azokat a lepontozásokat nem szoktam érteni, amikor a kérdés véleményeket kér ki és úgy megy a lepontozás. Szerintem ha nem egyezik a véleményem mással, attól az még hasznos, hiszen az is egy meglátás, csak másik szemszögből.

2019. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, igazából arra lenne jó, hogy a kérdező lássa, hogy melyik válasz hasznos és melyik nem, de az a baj, hogy sokan ezt inkább ilyen tetszik/nem tetszik-nek fogják fel, tehát, hogy nem azt nézik, hogy hasznos-e a válasz, hanem azt, hogy tetszik-e nekik.
2019. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

fene se erti ezeket


de az a legjobb, mikor vki megkerdezi pl. hogy a 31-es busz megall az Orson es vki megirja, hogy igen (ami egyebkent igaz, en is arra jarok) es a sok barom lepontozza


WHY????

2019. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően maga a százalék nem sokat jelent. Viszont 50 százalék alatti hozzászólások alapvetően idiótát vagy trollt jeleznek.
2019. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak az meltatlankodik ilyeneken aki TÉNYLEG itt éli az életét, és nincs, vagy alig van más kapcsolata a külvilággal.
2019. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Én a lepontozásnak önmagában nem tulajdonítok jelentőséget, inkább az szokott bosszantani, mikor írok egy releváns, normális választ, 0%-ra nyomják, és nincs indok, hogy miért. Ezt annyira dedósnak érzem... Szeretem az eszmecserét, vélemények ütköztetését, vitát, nem értem, hogy miért ne lehetne megvitatni, ha valaki mást gondol egy témáról. Ez nekem olyan ovis dolognak tűnik, kiöltöd a nyelved valaki felé, majd elvonulsz duzzogni... :/
2019. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem .... Én pl. sose nézem a százalékokat. Csak ránézek, de nem tulajdonítok neki jelentőséget.
2019. nov. 6. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert nyerni fognak egy 4 hetes nyaralást Thaiföldön, ha az ő válaszuk lesz legmagasabban felpontozva.
2019. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!