Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Allyos...

Mi a véleményetek az Allyos applikációról?

Figyelt kérdés
Nem az app minősítését kérek, hanem véleményeket. Ha valaki nyert már ott valamit az írjon, vagy bármi jöhet, érdekel a téma.

2019. nov. 6. 22:11
 1/4 anonim válasza:
37%
ha vásárlási szándékkal akarod használni, akkor nagyon jó választás tud lenni. ha nyerőzni akarsz, annak sem rossz :) én már nyertem náluk egy ps4prot. este jött össze az ára. kaptam értesítést és elfogadtam a nyereményem. másnap hívtak, h gratuláljanak, adatot egyeztettünk. kb egy hét múlva meg is jött a ps, gls hozta. marketplacen is vásároltam már, feltudtam használni az elvesztett pénzemnek egy részét és nagyon áron alul vettem egy airpods2t. Szóval ha van egy termék amit már régóta szeretnél, megtudod nézni, h megnyered e. elég jó cuccnak tartom, és már drágább komolyabb termékek árai is összejönnek. ha még nem próbáltad ki nézz rá elsőre egy 10dollárral, nem bánod meg :)
2019. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És te mennyit töltöttél fel már összesen?

Egyébként nem tudtam még régebben kivárni a választ, ezért én is feltöltöttem 10 dolcsit. 8-al nem nyertem, most még van 2 balance-om, amit beraktam 2 termékbe. Meglátjuk mi lesz, nagyon örülnék egy xbox-nak.

Ment a zöld pacsi, köszi az infót!

2019. nov. 21. 06:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd neki, ez egy scam. Olvasd el playstoreon a véleményeket, már ha nem törlik őket megint. Kb duplaannyiért van fent minden, ne használd.
2022. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Judit_H válasza:
Rengeteget fejlodott es valtozik, egy magyar startup. Mult heten is cikkeztek rola, Origo is, ez egy uj kozossegi platform ahol kozossegi vasarlasra gyulnek az emberek ami kedvezmeny alapu. Te a Social oldalra referalsz ami dupla aru, igen, de ott nem tudsz egyedul megvenni semmit, azert dragabb. Csakis egyutt dobhatjuk ossze minden termek arat, es te dontod el mennyit er meg neked, minimum osszeg van. #allyos #socialstore
2023. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!