Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan szóltam rá a szemetelő...

Jogosan szóltam rá a szemetelőre? Szerintem igen!

Figyelt kérdés

Ma este,amikor jöttem haza,előttem néhány méterrel egy tróger eldobta a sörösdobozát.

Rászóltam,hogy a szemétnek nem ott lenne a helye,hanem a szemetesben.

Erre mèg neki állt felljebb,meg hogy ne idegesítsem meg mondta a hülyeségeit.Èn erre nem folytattam a szidást,mert tipikusan annak a fajta embernek látszott,akin nem fog az értelmes beszéd.

Rohadtul felhúztam magamat attól függetlenül.

Hogy lehet ennyi gyökér ember?



2019. nov. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek ilyenek , belül tudják hogy mi a helyes , de ebből nem következik, hogy azt is teszik. Ezért hárítani fognak pl.hogy mi közöd hozzá? És ez párosul az agresszióval

Szókratészt többek közt azért ölték meg mert elmondta az igazságot az athéniaknak , úgy is élt. Az emberek magukra ismertek hogy ők milyen szánalmasak.. bezzeg a Mester.. Kezdett kellemetlenné válni a jelenléte és (istenkáromlás miatt ,politikai okok miatt is , mert nem köteleződött el sem a türannoszok sem a új demokrácia oldalán) feljelentették.

2019. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem is olyan régen egy nő kakáltatta a kutyáját az utcánk végén. Megálltam "telefonálni". Kétségbeesetten elkezdte áttúrni a zsebeit kutyakaka-tartó zacskó után kutatva. Megfordultam és elkezdtem elsétálni. Megnyugodott, mert ugye eszébe sem volt felszedni a csomagot. Elindult. Én visszafordultam és jeleztem neki, hogy nálam van zacskó. Mondta, hogy nála is, csak nem tudja hol, de felmegy érte a lakásába és visszajön felszedni. Mondom nem kell, ennél okosabbak vagyunk, csak ott maradna és odaadtam neki azt, ami nálam volt.

Öröm volt látni, ahogy ügyetlenkedve próbálja felszedni a kutyája béltermését, mert az, hogy az életben korábban fel nem szedte hétszentség volt, legalábbis a művelet megkérdőjelezhető profizmusát figyelembe véve. :))

2019. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Jogosan, de kedvesen kellett volna megkérni őket, sokkal kevésbé defenzívebbek az emberek, ha nem agresszíven indítod a beszélgetést.


#1 Szókratészt azért ölték meg, mert k.urvaidegesítő volt, hogy nem fogalmazott meg saját állításokat, csak irányított kérdéseket tett fel és az arra adott, a verbális kommunikáció dinamikája miatt azonnali és átgondolatlan válaszokba kötött bele mint egy köcsög

2019. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerem a bábáskodó módszert. Ő az emberek gondolatait segítette a világra de valójában azok a sajátjai voltak.

Én tisztelem őt, mert törekedett arra , hogy gondolkodjanak az emberek.

Manapság ezt nem sokan teszik..

2019. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogosan bizony.


Otthon azt csinál, amit akar, de közterületen nagyon nem kéne

2019. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!