Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookos sportelemzo csoport...

Facebookos sportelemzo csoportba erdemes belepni?

Figyelt kérdés
Lehuzasnsk erzem, hogy "tuti tippeket" osztanak meg havi par ezerert.. mi a velemenyetek?
2019. nov. 8. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehúzás szerintem
2019. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Sportelemzés" címen azokra az oldalakra gondolsz, akik pénzért cserébe random Tippmix-tippeket adnak?

Csak mert én még olyan oldallal nem találkoztam, ami tényleg elemzéseket kínált volna, méghozzá komolyabb szinten, mint amit akármelyik sportújságból ki lehetne lesni.

A "tuti tippekkel" az a baj, hogy nem léteznek. A sportban mindig ott van a bizonytalanság. Nem csak azért, mert szinte lehetetlen kiszámolni előre, hogy hogyan fog teljesíteni a csapat, hanem azért is, mert minden sportágban jelen van a véletlen-faktor. Most az alabda a kapufáról kipattan, vagy be? A játékvezető helyesen dönt-e? Esetleg lesz-e, aki lesérül, és ha lesz, mennyiben befolyásolja a csapatteljesítményt?

A sportesemények 10-20%-ánál szokott lenni nem várt eredmény. Viszont ezt a Szerencsejáték Zrt. dolgozói is tudják. Az ODDS-okat pedig úgy állítják össze, hogy hosszú távon azzal ők jöjjenek ki jobban.

2019. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!