Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik nem tagjai is a rosszin...

Melyik nem tagjai is a rosszindulatúak?

Figyelt kérdés
Itt sokan hisztiznek, hogy a nők utálják az alacsony férfiakat. Nos én 158 centis férfiként eddig nem ezt tapasztaltam... Életem 28 éve alatt a nők mindig próbáltak kedvesek és barátságosak lenni velem. Viszont általános és középiskolában a fiúk lenéztek és kiközősítettek (persze azért voltak kivételek.) A lányoktól viszont nem tapasztaltam ezt...
2019. nov. 8. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki a vele egyneműekkel bunkózik.


Pl. engem nőként soha nem a férfiak nyomnak el, pl munkahelyeken, mint ahogy ezt sok helyen hallani, hanem épphogy a többi nő... A férfi kollégák tisztelettudóan viselkednek velem, segítőkészek, stb, pedig hát elég pocsékul nézek ki, és ennek ellenére is.

2019. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Háromszor olvastam el, mire rájöttem, mi a kérdés lényege. Addig azt hittem, hogy wuki vagy ork nyelven íródott.
2019. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ezek a hisztigépek a párkapcsolat teremtésre érették, hogy pl. egy nő se jönne össze ilyen alacsony pasival.

Nem kell velük foglalkozni.

2019. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Én ismertem alacsony srácot, voltak barátnői. Itt csak incelek vannak. Azért hisztiznek.
2019. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nemtöl függetlenül vannak rosszindulatú emberek, nök és férfiak közt egyaránt. És am valaki nagyon jól írta, az ilyenek a vele azonos nemüeket csesztetik.
2019. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Én meg életem 28 éve alatt sokkal több rosszindulatot tapasztaltam a férfiak részéről, és nő vagyok. Szerintem egyéni vélemények alapján úgyse lehet ilyet eldönteni.
2019. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Tini koromban lanykent annyi megaláztatást kaptam fiuktol, hogy sok év kellett, mire rendbe jött egy kicsit az egom (és végleg abbahagytam a fantáziálást arról hogy megölöm magam).

Persze nőkkel is voltak már kellemetlen élményeim, de ezek messze nem voltak olyan szadisták, és semmiből jövők.


Nem tudom, hogy melyik nem rosszindulatúbb. Gondolom mindenki azt tartja rosszindulatúbbnak akivel gondja volt, így nem lehet objektíven véleményt mondani.

2019. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
A nők.
2019. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

A nők újabban a férfinak kinéző embereket gyűlöli.

Lehet, te ezért vagy nyerő.

Most nagyon menő ez az egyenlőségesdi, meg hasonló, a feminyomorékok dumája ez.

A nők 99%-a kisebbrendűségi komplexusban szenved, ergo egy férfinak kinéző tárgy lassan esélytelen lesz.

2019. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyakran válaszolom azt az általánosító kérdésekre, hogy egyénfüggő, de ez tényleg az.
2019. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!