Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy zavar, hogy ennyi üzenetet küld?

Nem tudunk találkozni minden nap, ezért minden nap csetelünk, viszont van amikor 3 órán át is. Viszont szerintem erre bőven elég lenne max 1 óra, mert van más dolgom.

nov. 8. 23:27  Privát üzenet  

A válaszok
Így, ahogy írtad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 07:37 Privát üzenet
Ha így le írod teljesen oké.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 08:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát de nem akarom megbántani szegényt. :(

# 3/5Időpont nov. 9. 08:34 Privát üzenet

Letiltod a számodra nem alkalmas időre és amikor elkezdi csinálni a műbalhét, akkor megmondod neki, hogy nem tudsz a nap 99 órájában a rendelkezésére állni. Ha jó így, akkor béke, ha nem, akkor végleg fogod tiltani és marad a személyes találkozás.

A feleségem a megismerkedésünket követően 20 percenként hívott, hogy szeret és hogy én is szeretem-e.

Kikapcsoltam a telefon 2-3 órára, majd amikor visszakapcsoltam és ezt követően elkezdte a műbalhét, megmondtam neki, hogy nem állhat a kettőnk kizárólagos kommunikációjából az egész nap! Szívesen állok szabadidőmben a rendelkezésére, de ha nincs érdemi tartalom a mondanivalója mögött, akkor nem fogom tétlenül viselni, hogy menetrend szerint ugyanazzal zaklat! Éreztem, később láttam rajta, hogy ez nem tetszik neki, de nem volt választása: vette az adást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 13:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azóta beszéltem vele és megoldottuk. :)

# 5/5Időpont nov. 9. 21:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Többször megesett már, hogy a barátom anyukája, alig engedi el őt velem valahova, néha csak azt engedi, hogy ő lejöjjön, vagy én fel, és én ezt mondtam a barátomnak, hogy zavar,...
Megmondtam a barátomnak hogy zavar hogy beszélget az egyik lány osztálytársával és most úgy tűnik nem is szól hozzám. Mit csináljak?
Kerek perec mondjam el a barátomnak, hogy zavar engem az a lány?
Hogy mondjam meg a barátomnak hogy zavar amit csinál?
Barátomnak nagyon sok lány haverja van. Jogos, hogy zavar? 18/L
Hogy mondjam meg barátomnak, hogy zavar hogy folyton fütyörészik?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!