Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy zavar, hogy ennyi üzenetet küld?

Figyelt kérdés
Nem tudunk találkozni minden nap, ezért minden nap csetelünk, viszont van amikor 3 órán át is. Viszont szerintem erre bőven elég lenne max 1 óra, mert van más dolgom.
2019. nov. 8. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy írtad.
2019. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így le írod teljesen oké.
2019. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát de nem akarom megbántani szegényt. :(
2019. nov. 9. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Letiltod a számodra nem alkalmas időre és amikor elkezdi csinálni a műbalhét, akkor megmondod neki, hogy nem tudsz a nap 99 órájában a rendelkezésére állni. Ha jó így, akkor béke, ha nem, akkor végleg fogod tiltani és marad a személyes találkozás.

A feleségem a megismerkedésünket követően 20 percenként hívott, hogy szeret és hogy én is szeretem-e.

Kikapcsoltam a telefon 2-3 órára, majd amikor visszakapcsoltam és ezt követően elkezdte a műbalhét, megmondtam neki, hogy nem állhat a kettőnk kizárólagos kommunikációjából az egész nap! Szívesen állok szabadidőmben a rendelkezésére, de ha nincs érdemi tartalom a mondanivalója mögött, akkor nem fogom tétlenül viselni, hogy menetrend szerint ugyanazzal zaklat! Éreztem, később láttam rajta, hogy ez nem tetszik neki, de nem volt választása: vette az adást.

2019. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem vele és megoldottuk. :)
2019. nov. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!