Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha elrejtek egy képet, amin megvagyok jelölve, kap róla értesítést az, aki megjelölt rajta?

nov. 9. 06:17  Privát üzenet  

A válasz
Ha a facebook-ról van szó, akkor nem fog kapni, de be tudod állítani az idővonalon, hogy ne menjenek ki egyből a dolgok, csak, ha te láttad ezeket és engedélyezted. Viszont ettől függetlenül a közös ismerősök még láthatják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 06:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A FB-n ha lájkolom egy ismerősöm kommentjét, akkor a megjelölt személy aki van a fényképen és nem is az ismerósöm kap erről értesítést?
Ha valakit megjelölnek egy albumban egy képen, és azt az albumot lájkolják, a megjelölt személy erről kap értesítést? (facebook)
Facebook oldalon az egyik ismerősöm megjelölt pár fényképen, de én nem szeretném. Ha eltávolítom a fényképet, akkor kap róla értesítést?
Ha egy olyan kép alól "elrejtem" az egyik kommentet, amit írtak nekem, és ha azon a képen valaki más is meg van jelölve, akkor a másik megjelölt személy vagy a komment írója kap értesítést?
Facebook-on kapnak értesítést az ismerőseim, ha a megjelölt képek mappát kitöröltem, aminek a képein meg voltak jelölve?
Snapchat-en be tudom állítani azt, hogy értesítést kapjak ha egy általam megjelölt barátom új storyvideot tölt fel?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!