Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőkhöz lányokhoz szólna a...

Nőkhöz lányokhoz szólna a kérdésem, volt már olyan hogy egy cigány lánnyal szemben kellett megvédeni magatokat, akár szóban akár tettben?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor leírnátok hogy mért, és hogy történt?

Mennyi idősek voltatok ekkor, és sikerült megvédeni magatokat vagy nem?

Vagy esetleg ha srácok hallottatok ilyenről akkor ti is leírhatjátok.

Írhatok privátba is ha inkább úgy szeretnétek.



2019. nov. 9. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Cigánnyal szemben nem, de volt egy rasszista osztálytársam, az durva volt erőszakos volt a cigány osztálytársnőnkkel, pedig csóri csaj semmit sem tett ellene, és nekem is ugatott mikor rá mertem szólni hogy álljon le. (csoda hogy meg nem ütött a rasszista köcsög) Az iskola tette ki végül a szűrét, hiába voltak gazdagok a szülei. Én nem tudtam megvédeni sem magam, sem azt a csajt, azzal az elvakult kis gazdag libával nem lehetett mit kezdeni.
2019. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kyraa18 válasza:
76%
Én még általános suliba vesztem össze egy cigány lány osztálytarsammal 14 éves voltam azthiszem. Egy félreértés végett vesztünk össze. És vártam 1-2 hetet, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Aztán a 2. Héten Csütörtökön oda mentem hozzá és megbeszéltük a félreértést 😊.
2019. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szemtől szembe nem álltak ki ellenem,alattomos módon támadtak,olyan hülyeségekkel mint pl. hamis facebook oldal a nevemmel kompromittáló fotókkal,stb.Nem jellemző hogy 1 cigó csaj neki menjen az embernek,mert csak csapatban nagy a szájuk,meg a palijuk mögé bújnak.Ha ilyen történne velem,azt csinálnám hogy szólnék 1-2 magyar ismerősömnek,azok leállítanák,azok meg ismernek cigó pasikat is ha így nem megy.Cigó pasi még meg is ver egy ilyen cigó nőt.
2019. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kb 10 éves voltam és a buszmegállóban terrorizált a kinézetem miatt. Még a hajcsatomat is kiverte a hajamból. Utána topjoy-os üveget tartottam magamnál mindig, hogy ha mégegyszer beszól, ráijeszzek vele. (Üveg vége letör, törkának szorítom, de errel végül nem került sor) Végül anyám rájött az egészre, hosszan elbeszélgetett velem erről a csaj meg elköltözött. Ja egyébként ez a város legforgalmasabb buszmegállójában történt, csúcsforgalomban és egy felnőtt sem gondolta úgy, hogy mondjuk rászóljon a cigánylányra...
2019. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy csak cigánylányról szól a kérdésed, de írok egy sztorit: egyszer az utcán belémkötött egy aranykarikafülbevalós, tele aranyláncos-gyűrűs kövér cigányasszony szinte a semmiért. Volt mindenféle kiabálás nagyváros kellős közepén, zúdította rám a "rák egye ki a beledet" és hasonló szitkok. Nem mondom, hogy nem ijedtem meg, de tényleg az ilyen nők egyedül csak kiabálni tudnak, de ha higgadt marad az ember és úgy csinál, mintha meg sem hallaná, abbahagyja és tovább áll. Egyedül nem mernek semmit csinálni.

Neked is azt tanácsolom, ne vedd fel a bokszkesztyűt.

2019. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%

Nemrégen volt egy olyan, hogy a metróra szálltam fel kisbabával babakocsival. A cigány anyuka két nagyobb gyerekkel ült a babakocsis helyen és nem úgy tünt, mint aki odébb fog ülni. Habár lett volna hely.

Megállhattam volna az ajtó mellett is arra a pár megállóra, de mindig szólok az embereknek, ha nem veszik észre magukat.

Megkértem, hogy üljön arrébb, mert ez babakocsis hely. Kérdezte, hogy ha babakocsis hely, akkor miért csinálnak oda ülést? Meg, hogy nehogy már két gyerekkel odébb üljön meg hová? Mutattam neki pár szabad helyet, végül átült szembe, mert átadták nekik a helyet.

Nem nagy dolog, de megijedthedtem volna, mert cigány. De igazam volt, másoknak is szólok, mikor telefont nyomkodnak, és úgy csinálnak, mintha észre sem vennék, hogy felszálltunk.

2019. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Még általánosban. Tetűjárvány volt és az egyik osztálytársam mondta nekem, biztos az a két cigánylány terjeszti. Én nem mondtam rá semmit, mert láttam, hogy jönnek. A két cigánylány meghallotta és engem is megfenyegettek. Végül tisztázódott a dolog.
2019. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen,általános végén.Egy 5-7 fős romacsoport megállított,de csak 2 fiú volt,a többi lány.Egy nagyon szép kabát volt rajtam,meg szép óra,nyaklánc és fülbevaló.Először körbeálltak,az egyik roma csaj hozzám lépett és mondta,hogy vrgyem le a kabátom és az ékszereimet és nem esik bántódásom.Természetesen nem adtam,hanem lekevertem neki egy pofont.Erre az egyil srác seggbe rúgott,lerogytam a földre.Az egyik csaj letépte rólam a nyakláncot és elfutott.Az volt a hatalmas szerencsém,hogy jött kettő férfi akik közbeszóltak,és a banda szétszéledt.Eggyel kevesebb ékszerrel tértem haza,de legalább épségben.Szörnyű élmény volt,senkinek nem kívánom.
2019. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, elég durva egy sztori!
2019. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak cigány férfival szemben volt ilyen, nőkkel sosem.
2021. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!