Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lett volna a helyes megoldá...

Mi lett volna a helyes megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma 12.40 kor értem a buszmegállóban, ott volt a padon egy oodaltáska meg egy tele nagy bevásárlo táska (szemben van egy Spar), ezeket a cuccokat ott felejtették. 12.45-kor jött egy busz, leszállt egy csövesbánat, 1-2 percig nézelődött hogy őrzik e a cuccot, aztán magáévá tette a szajrét. Mondom neki, hogy nem az övé a cucc tegye le majd vissza jön a gazdája. Azt mondta övé a táska csak félre állt cigizni (női táska volt a csövi meg férfi). Mondom akkor mutasson a táskából személyit, vagy ha gondolja, hívhatok rendőrt, és majd neki mutat. Nem válaszolt arrébb ment nekem meg jött a buszom, 2 re kellett jönnöm dolgozni, nem értem rá rendőrt hívni és arra várni, mert akkor el kések a munkahelyemről. Ahogy fel szálltam a buszra már vissza is ült a padra megnézni a zsákmányt.

2019. nov. 10. 16:03
 1/5 Magic ***** válasza:
69%
Elvittem volna még a csöves elôtt.
2019. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem foglalkoztam volna vele, tulaj mire visszaér addig 20-an fogják ellopni fél óra alatt.
2019. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Utólag könnyű . Elvenni ,megkeresni a tulajt a kapcsolatot felvenni egyben leadni szem3lyesen vagy csommegörzőbe tudatni a kódot stb .
2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Buszsofőrnek kellett volna odaadni, a műszak végén v pihenőben le szokták adni a remizben, ahol az a talált tárgyak osztályára kerül (legalábbis a BKK-nál, de gondolom más közlekedési társaságnál is hasonló a protokoll). Facebookon pedig ezután csak be kell jelenteni egy Pesten (Budán, Nyíregyházán...) találtam-jellegű csoportban, hátha eljut az info a tulajhoz.
2019. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Aki ott hagyta, így járt. Én se láttam viszont soha a szeretett kis zöld Trabantomat, pedig szinte azonnal visszamentünk érte a postára. Sajnáltam nagyon.
2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!