Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig leszek még...

KmsRys kérdése:

Szerintetek meddig leszek még vicces? Mikor hagyják már abba?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudok normálisan reagálni egyes szituációkra (elveszítem az önkontrollom), ezért sikerült viccessé tennem magam az interneten. Itt egy korábbi kérdésem erről: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Egy válaszoló szerint 3 napig szenzáció az ilyen, pedig az már rég letelt. Most megtalálták a másik YouTube csatornámat, amit közösen vezettünk valaki mással (a sajátomat már töröltem a sok bántás miatt), és most oda írkálják az engem megszégyenítő spam kommenteket. Annyit csináltam, hogy kikapcsoltam a megjegyzéseket.


Szerintetek mikor hagyják már abba a szemétkedést? Már nagyon hiányzik a videózás és az internetes barátaim, de ezek az idióták miatt nem tudok visszamenni! 2020-ig abbahagyják szerintek? Hogyhogy nem felejtették el több, mint egy hét alatt? NAGYON AGGÓDÓK!!!



2019. nov. 10. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint kell értelmezni, hogy “minden csoda 3 napig tart”..
2019. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De meddig fog még vajon? 3 hónap? 3 év? Vagy mennyi?
2019. nov. 10. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Már az se érdekel, ha fenn marad az a videó, csak hagyják már abba ezt az undorító spamelést!
2019. nov. 10. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyenből próbál élni, meg is érdemli. Menjél el dolgozni hallod. Ott nem fognak oltogatni.
2019. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ebből próbálok élni? Egy fillért nem kapok érte, csupán egy hobbi, ami nélkül unatkoznék.
2019. nov. 16. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!