Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 évesen élettelennek tartom...

16 évesen élettelennek tartom magam? Ez normális?

Figyelt kérdés

9-10 éves koromban megismerkedtem a számító gépes játékokkal, rengeteget játszottam, napjaim úgy teltek, hogy suli után csak játszottam és nem jártam közösségekbe és játékon belül barátkoztam, összesen valami 7000oram van játékokban, 15 éves koromban magyar esl csapatba csatlakoztam mert annyira komolyan vettem ezt az egészet, volt olyan hogy több napig nem mentem ki a friss levegőre és csak kockultam olyan emberekkel akkikkel az életbe nem találkoztam.

Majd a gimnázium első évébe 16 évesen rájöttem, hogy rengeteg időt elcsesztem, nagyon mérges voltam magamra és elkezdtem ismerkedni az emberekkel élőben is hatalmas lemaradásban voltam velük szemben. Elkezdtem edzőterembe járni és egészségesen táplálkozni, de még nem vagyok olyan mint a korosztályom, ők bulikba járnak, meg csoportosan mennek és tökre elvannak és én itt még valahogy nem tartok 16 évesen, igaz hogy abba hagytam ezt az egész gamerkedést meg edzek, de nem érzem magam olyannak mint a többi, nekem még sose volt olyan h péntek este találkozok a barátaimmal és beszélgetünk vagy hasonlók, és emiatt egy ürességet érzek az életemben ami inkább magány.


Mit kéne tennem, hogy olyan legyek mint a korosztályom?



2019. nov. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
"16 évesen élettelennek tartom magam? Ez normális?" Nem normális mert az élettelenek tárgyak, jelenlegi tudásunk szerint nem gondolkoznak, nincs éntudatuk!
2019. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
Hát ezzel nem vagy egyedül ha ez megnyugtat ^^ Én is így kezdtem anno,volt hogy suliból hazaszöktem hogy játszhassak...annyi kamu láz és rosszullét van már mögöttem hogy megszámolni sem tudom.Kissé engem is zavart hogy nem vagyok olyan mint a többi,de belegondolva engem nem is vonzottak a bulizgatások,piálások,csajos esték,pizsipartik meg egyebek...sok embert ismertem meg neten,de sokkal közülük találkoztunk is.Sokkal jobban szerettem velük társalogni mert velük volt közös téma,minthogy most bementem volna egy szórakozóhelyre a sok idegen közé és felszínesen elbeszélgettem volna vkivel..Most ne kifejezetten azért akarj változni merthogy a korosztályod átlagban milyen,(én így huszonévesen áldom az eget hogy nem tartoztam a korosztályom többségéhez)hanem csináld ami neked tetszik,az nem baj ha kilógsz a sorból,de ha csinálsz vmit akkor ne azért csináld hogy olyan legyél mint a többi,hanem mert neked úgy jó.De ott az új suli,új esély,új barátok,szerintem ott tiszta lappal indíthatsz ezen a téren és akkor "felzárkózhatsz" a korosztályodhoz:) Sok sikert!^^
2019. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
22 évesen is élettelennek tartom magam. Szociális kapcsolatokat nézve csak egy párkapcsolatot tudok felmutatni, ami 2 és fél évig tartott, majd szépen tönkre is tettem azáltal aki vagyok. Ne sajnáld azt a néhány kockulásra szánt évet, nem érnek olyan sokat az emberi kapcsolatok, mint azt hiszed. Egyébként meg kihagytad azt, hogy a mai fiatalok már 14 éves koruktól kezdve isznak, cigizninek, ha ezeket a rossz szokásokat felveszed (amit nyilán nem javaslok) akkor bekerülhetsz társaságokba. Nyilván a belsődön is kell változtatnod, sokkal többet kell beszélned mint eddig (tapasztalatom alapján az se baj ha hülyeségeket mondasz a lényeg, hogy beszélj mert valamiért az emberek a beszédes társakat szeretik). Őszintén szólva nekem nem érné meg, hogy annyit változzak azért, hogy néhány idióta megkedveljen. Viszont te még fiatal vagy, te választhatsz másik utat, nyugodtan állj csak be a sorba, valószínűleg ez egy boldogabb jövőt eredményezhet.
2019. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Azért egy kicsit túldramatizálod a dolgokat. :)

Nem gondolom, hogy az "élet" kritériuma az edzőterem, és az agyba-főbe ismerkedés lenne. Nem gondolom, hogy ezt valamiféle behozandó lemaradásnak kellene titulálni, főleg, hogy általában ez nem úgy megy, hogy egy ember havonta rendszeresen X új embert megismer, 9 éves korától 25-ig. Azt sem gondolnám, hogy az életstílust össze kéne keverni a fejlettséggel. Attól, mert valaki bulizik, nem fejlettebb, mint ahogy nem feljetlenebb az, aki nem bulizik. Egész egyszerűen mindenkit más vonz.

A magány egy másik dolog. Bár ez sem csak a gamerek sajátja. Sőt, van párkapcsolatban élő, és pezsgő szociális élettel rendelkező gamer ismerősöm.

És miért nem önmagad akarsz lenni? Miért más életét akarod élni?

2019. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok!

19 éves koromig nagy kocka voltam, persze mellette ittam buliztam, de nyáron csak kockultam, akkori barátnőm is ilyen volt, mondjuk jó volt együtt kockulni, de jött egy változás,vagyis egy lány a képbe aki megmutatta az élet jobb arcát!(beutaztuk Magyarországot, persze szingli voltam már ekkor) Így letettem a gépezésről, most nincs is rá időm, mivel dolgozok és utazok! Persze telefonon most nyomom a cod:mobile-t meg várom a lol-t telefonra, de most nem ez a fő célom! Persze ha stabil anyagi helyzetbe lépek, akkor beszerszek egy atomerőművet és halálra kockulok, de most világot látok és bulizok! Persze suli után dolgozok most és alig alszok, de valahogy kell pénzt keresni! Nem vagy élettelen, inkább legyél ilyen, mint drogok, alkoholista, némi beteg! Ismerek drogos lányt aki 16 évesen már drogozott vagy elöbb! Alkoholista lányt is ismerek, aki 17 éves korára szétbaszta a gyomrát és a vékony vagy vastag belét! Szóval bárki bármit mond, a kockulás a Jobbik eset! Légy inkább büszke rá! Engem 18 évesen megkéseltek egy discoba, persze kisebbségi volt! Szóval ott véreztem majdnem el! Nem kell azt csinálnod, mint a többiek! Légy egyedi!

2019. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2019. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem normális ha igy gondolod kérdező
2019. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!