Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember tesz...

Szerintetek milyen ember tesz ilyet? Egyáltalan, hogy jut valakinek eszébe?

Figyelt kérdés

Szóvak Gerecsében az erdőben túráztunk egy haverommal most hetvégén, es egy olyan ponton, ahol legalabb 3 km minden irányba erdő, es amúgy elég nehezen járható erdő, mi is vagy 5 óra alatt jutottunk be oda... Szóval találtunk egy ripityára vert kb 150cm kepátmérőjű tv-t... Panasonic... És mellette egy golfütőt, amivel szétverték... Ki? Hogyan? Miért? Miért vitte be az erdőbe? Hogyan vitte be az erdőbe?...

Mi kicipeltük es elhelyeztük megfelelő helyen hulladéklerakóban hazafelé.



2019. nov. 12. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a falu mellett bent az erdőben van a hűtőszekrénytől kezdve a talicskán keresztül a wc-csészéig minden, különböző mértékig szétverve.

Miért tesznek ilyet? Hát, nehéz lenne megválaszolni, az idióta elmebetegek logikáját nehéz követni az épeszűeknek...

Amúgy felháborító és szomorú...

2019. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Az osztrák határhoz közel lakunk. Itt sokszor nem is a magyar szemetel, hanem az osztrákok hozzák át az erdőbe a lomot. Nem tudom miért éri meg nekik benzint pazarolni ide ahelyett, hogy ott nálunk raknák le olyan helyen, ahol kell. Nem egyet buktattak már le videófelvétellel.
2019. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
'ott náluk
2019. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen alja nyomorékokat én verném szèt,az biztos.Nyilván meg akarta spórolni az utat a szemétlarakóig,így csak kivitte az erdőbe,így legalább az idiótája a durva hajlamait is kiélhette egyúttal.


Az pedig,hogy nem hagytátok ott,nagyon becsülendő,kedves kérdező!Jó,hogy vannak még ilyen normális emberek.

2019. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azért tették oda, mert nem akarták hulladéklerakóba vinni. Azt általában csak kirakják egy árokba, az út mellett. Ennyit nem melóznak a cipelésével.

A golfütő miatt arra gondolnék, hogy direkt az volt a cél, hogy valaki úgy vezesse le a feszkót, hogy szétver valamit. Mondjuk nyilván megtehette volna máshol is. Érteni én sem értem. És persze nem is értek egyet vele, hogy utána otthagyta.

2019. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két fiú, melyek közül az egyik szüleinek elromlott a TV-je. Az egyik fiú műszaki nélküli autóval vagánykodik, a másik meg a golfütővel vezeti le a rombolási kedvét.
2019. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!