Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, ameddig ébren maradtál egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nálatok mi volt a leghosszabb idő, amíg ébren voltatok, hány óra vagy esetleg nap egyszerre? Mi volt az oka és hogyan bírtàtok? Nagyon nehéz volt vagy ki lehetett bírni? Milyen változásokat tapasztaltatok magatokon?
2019. nov. 13. 05:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 25 óra (tudom, semmi) valami sulibuli miatt. Nem igazán emlékszem az egészre, a lényeg, hogy a végére már majdnem összeestem. Szédültem, fájt a fejem, homályosan láttam, nagyon lelassultam. Egyébként 14 körül voltam.
2019. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13 évesen kb. 30 óra, nem tudtam aludni a stressztől.
2019. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen 34-35 óra. Este nem tudtam semmit aludni, szóval ott feküdtem telefonaztam meg gondolkodtam :D Semmi változást nem érzékeltem, nehéz se volt mert nem éreztem magam fáradtnak.
2019. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

52 óra...

Éjszakai meló és egyetem miatt, két éjszakát húztam le alvás nélkül.

Borzalmas volt, ülve elaludtam munka közben.

2019. nov. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kis híján 3 nap

Államvizsga, tanulás rá és dolgoztam - vizsga után melóban összetoltam 3 ülésre is alkalmatlan széket és végigaludtam a 12 órás műszakom, miután a diákoknak megmutattam hogy működik a gép


Főnököm állítólag szarrá röhögte magát, amikor meglátta, én arra keltem, hogy a váltótársam felkeltett, hogy haza kéne menni

2019. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint 4-és. Valamivel 50 felett. Éjszaka munka, reggel betettem egy videót, aztán jól átestem a holtponton és nem tudtam elaludni. Este felé meg készülés munkába. Utána nem éreztem hogy fáradt lennék, csak kiégett. Lefekvés után 16 órát aludtam, és vagy 1 hétig éreztem a hatását.
2019. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy 35-36 óra. Reggel keltem, este meló, reggel haza disznóvágásra, délután végeztünk, még estefelé egy kocsma is belefért. Nem kellett altató az fix.
2019. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kb. 36 óra. 14 lehettem amikor 2 napos osztálykiránduláson voltunk és mint az ilyenkor lenni szokott egyesek elkezdték az alvó emberkéket befogkrémezni. Így én inkább ébren maradtam, de másnap kb. úgy éreztem magam mintha minden testrészemre súlyt raktak volna. Sokszor csak néztem ki a fejemből, már a puszta létezés is fárasztó volt és nem túlzok.

A második leghosszabb idő kb. 24 óra volt, egy hónapja "követtem el". Egy egész hét éjszakai meló után, a szabadnapomon (úgy hogy előző nap is már csak 2 órát aludtam) gondoltam ahelyett hogy aludnék (aztán egész éjjel fent lennék) inkább bevágok egy erős kávét és végre élvezem a napsütést mint minden normális ember. Ugyanaz volt mint a fenti osztálykiránduláson, de e mellé ma már (31 évesen) ingerültebbé is tudok válni mint egyébként. Délután már nem megyek emberek közé, este pedig alvásmaraton.

2019. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen 2 éjszaka maradt ki egyhuzamban egyszer-kétszer, leadás miatt. Soha többet...
2019. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb 40 óra, melyben alig volt leállás, a 2013-as nagy hófúváskor mentettük a bajbajutottakat Győr környékén.
2019. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!