Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok ha az emberek...

Ti is utáljátok ha az emberek tőletek várják el, hogy "pelenkázzátok" őket?

Figyelt kérdés
Pelenkázás alatt azt értem, hogy folyton ti keressétek, őket ti érdeklődjetek felőlük. Ti írjatok rá interneten vagy akár programokat szervezzetek. Ha ezt nem csináljátok akkor nem is keres titeket senki...
2019. nov. 13. 19:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
Én se nagyon bírom őket aztán ha megkérdem hogy mi a helyzet ha nem írok pl.napokig Akkor jönnek az ócska Facebookos "Ha fontos lennék neked,te írtál volna!!!" mondókával :D
2019. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen. De én ezt viszonzom is! Ha ritkán keres, én meg beleadok sokat abba a kapcsolatba, akkor úgy döntök én is ritkabban keresem. Nem erőszakolom rá magam másra!
2019. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Én szó szerint is utálom, ha demens anyám elvárja,hogy pelenkázzam.
2019. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
szerencsére egy ilyen emberrel sem alakítottam ki közeli kapcsolatot, így nem is várja el senki 18/F
2019. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Így kényelmesebb nekik, de mindig vannak normálisak is, akik értékelnek annyira, hogy keresnek és nem csak ölbe tett kézzel várják, hogy mindent én szervezzek meg.
2019. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Nálam is hasonló volt a helyzet...


Viszont én megtanultam őket lesz@rni, illetve próbáltam más emberekkel ismerkedni, akikkel LEHET kommunikálni.


A legutóbbi ilyen ismerősömmel PONT EGY NAPPAL a születésnapom előtt írtunk, és 1) Nem is az, hogy nem válaszolt vissza a legutóbbi üzenetemre, hanem az, hogy 2) még csak fel sem köszöntött a születésnapom alkalmából. Előtte se, utána se! Semmilyen formában sem... Mellesleg annak ellenére, hogy én felköszöntöttem...


Na, ennél a pontnál fogadtam meg, hogy ennek az ismerősömnek biztos nem, de más ilyen ismerősnek se nagyon fogom keresni a társaságát...


Meg aztán fel is merül a kérdés, hogy mégis minek lenne nekem arra szükségem, hogy a kommunikációnk a következőkből álljon: "Szia", "Hogy vagy?", "Kösz, jól".

És jobb esetben ő is esetleg kérdez valamit... Na, köszönöm szépen, biztos nem... (időpazarlás)

2019. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Pár alkalom után nem keresném. Ha nem keres sokáig, akkor nem kíváncsi rád. Akkor te minek erőlteted?
2019. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ez fel sem tünik :D

Ha vki azt vàrnà varja hogy keressem ahelyett hogy irna az nekem le sem esne attol nem jutna eszembe es nem is keresnem :)

En alapbol amugy is celiranyosan veszek fel kapcsolatokat

Vagy mert igertem vmit es kesz vagyok ra, vagy mert meghivott es keresem pontositani, vagy mert ez vagy mert az. Nincs olyan hogy celtalan varakozik valaki sztem. Ha akar vmit akk ir. En igy vagyok vele.


Van par idegen ugyan ill aki felig ismerös csak hogy ha egy het mulva jelentkezem kapok egy kiakadt reakciot hogy eddig miert sz.rtam öt le, en elintezem azzal hogy megkerem hogy mellettem tegye mar felre a fobiait, es a targyrol besteljünk mar ha lehetne. Oktalan veszekedesekbe nem megyek bele.


Most is van aki azt irja mert uristen nem irtam masnap vissza hogy biztos nem akarok talalkozni vegyünk bucsut örökre. En meg csak röhögök hogy minek dramatizal baromsagokat az eletbe?

2019. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

8. Vagyok

Most a szülinap is ilyen nalam ha uristen nem köszöntöttem akkor össze döl a vilag?hal eg a környezetem pl egy exem akit ismerek 10 eve speciel röhögve mondta hogy igaz hogy 5 evig voltunk együtt de kepes vagyok arra hogy elfelejtem a szüli napjat ez is csak en lehetek :D

Nem kell semmiböl görcsölest csinalni.

A csaladban speciel emlekeztetni is szoktuk egymast hu x nek szülinapja van keszülj te is :)


En inkabb a görcsölöseket kerülöm ha mar az agyamra megy az ilyenjeivel hogy biztos nem akarom latni mert nem irtam vissza. Ha ezt elmondja 20 szor, 21-kre igazat is fogok adni neki.es likvidalom

2019. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Hogy jutott eszedbe ez a pelenkázás szó?

Nincs ilyen jelentése amire te használod

2019. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!