Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem elegem van mindenből...

Úgy érzem elegem van mindenből. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Aki ismer tudja hogy én egy elég pozitív ember vagyok annak ellenére hogy fiatalon sok rossz dolog történt velem (család,barátok, egészség) minden problémát próbálok megoldani. Ha bárkinek bármi van én ott vagyok meghallgatom. Mégis most úgy érzem hogy elegem van. Egy hete feszült vagyok, elegem van mindenből és mindenkiből. Egy volt 'legjobb barátnő' a saját önzősége miatt keresztbe tett nekem, és én ezen kiakadtam, és senki meg nem kérdezte volna hogy mi történt csak azt fújtak hogy idegesítő hisztis vagyok. Azt érzem egyedül vagyok.
2019. nov. 15. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Szexelj egy nagyot és rugj be. Kettőt egyszerre is lehet. Utána jól leszek. Nem vicc...
2019. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól leszel*
2019. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a hangulat a baj

vegyél be 1 nyeles aszpirint, vagy valami olyat ami felold kicsit és jobb mederbe sodor


ha meg ennyire jó barátaid vannak, akkor azt aratod amit vetettél, min csodálkozol? de itt a lehetőség kereshetsz újakat!

2019. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A baj a csökkenő fénymennyiség, ami depresszióhoz is tud vezetni. Ne tartózkodj sötét vagy árnyékos helyen, legyél erős fényben, ha lehet kinn a szabadban. És vedd tudomásul, hogy minden ember egyedül van, végső soron csak magára számíthat, nem kell abban a hitben ringatózni, hogy majd valaki (legjobb barát/barátnő) majd segít. Nagyon jó, ha van barát, barátnő, család, de alapvetően neki magának kell megoldania a problémákat.
2019. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!