Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képesek egyes emberek...

Hogyan képesek egyes emberek a péntek délutánjukat és estéiket is tanulásra pocsékolni? Mikor akarnak élni?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősömből kiindulva adott a kérdés.
2019. nov. 15. 16:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
80%
Nem tanulnak nyugi. Csak ezzel a szöveggel koptatnak le téged.
2019. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg a könyvtárban vannak páran. A KÖNYVTÁRBAN .. PÉNTEKEN! :D
2019. nov. 15. 16:35
 3/49 anonim ***** válasza:
95%
Ezek az emberek most tanulnak, de majd ötven évesen a saját tulajdonú kertes házukban a teraszon szürcsölik a kávéjukat, miközben te a gyárban kezded a délutáni műszakot.
2019. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemista vagy tudod, hogy a péntek nem szent. Középiskolásként volt nagy szó a péntek, egyetemen az összes buli hétköznap van meg azt és akkor csinálsz amikor akarsz. Egyetemi karrierem során 2x ha mentem pénteken bárhová, otthon döglöttem meg tanultam.


Na meg simán lehet, hogy csak veled nem akar semmit csinálni.

2019. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
50 évesen az ember már vénember, kit érdekel, akkor mi van vele.
2019. nov. 15. 16:39
 6/49 anonim ***** válasza:
94%

Majd akkor is ezt mond amikor felveszik valami menő helyre dolgozni 7 számjegyű fizuèrt céges kocsi minden játszik,meg amikor mennek Hawaiira nyaralni a szexi csajukkal.

Te meg majd a gyárba 6 műszakban talán 280e-ért gürcölhetsz addig ők isszák a koktélt a tengerparton, aztán mennek szép étteremekbe itthon meg bankár mulatókban buliznak öltönyben.


Tudod valaki haladni akar és nem csak megélni hanem élni.

Nem mindegy.

2019. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%
Te meg itt vagy gyakorin pentek delutan, es baromsagokat kerdezel, szerintem ez szanalmasabb. Nincsenek barataid?
2019. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
74%

"50 évesen az ember már vénember"


Azt Te csak gondolod, de legyél csak 50 évesen vénember.

75 évesen napi 8 órában alkalmazottként dolgozom, évente 2*3* külföldre járok, olykor Európán kívülre,és mert tanultam és megtanultam, amire meg akartak tanítani, a jövedelmem nettóban 5-800e környékén.

Öreg a nagyapád, tudod, azt meghagyom Neked.

2019. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

Jah meg akkor is ,,pocsékolásnak vedd", amikor ők szép lakásba mennek haza,ami fel van szerelve meg Audiból szállnak ki.


De majd szídhatod Orbánt,Borkait,Mészárost,hogy miért csak ennyit kapsz amennyit.

Természetesen majd oldja meg a kormány ez lesz.

2019. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
64%
Nekem se volt életem 25-26 éves koromig, cserébe most harmincasként baromi jó melóm van és extra magas fizum. Semmit nem vesztettem azzal, hogy bulikázás helyett tanultam és dolgoztam a huszas éveimben.
2019. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!