Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan képesek egyes emberek a péntek délutánjukat és estéiket is tanulásra pocsékolni? Mikor akarnak élni?

Néhány ismerősömből kiindulva adott a kérdés.

2019. nov. 15. 16:34  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5
Nem tanulnak nyugi. Csak ezzel a szöveggel koptatnak le téged.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/49Időpont 2019. nov. 15. 16:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, tényleg a könyvtárban vannak páran. A KÖNYVTÁRBAN .. PÉNTEKEN! :D

# 2/49Időpont 2019. nov. 15. 16:35 Privát üzenet
Ezek az emberek most tanulnak, de majd ötven évesen a saját tulajdonú kertes házukban a teraszon szürcsölik a kávéjukat, miközben te a gyárban kezded a délutáni műszakot.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/49Időpont 2019. nov. 15. 16:37 Privát üzenet

Ha egyetemista vagy tudod, hogy a péntek nem szent. Középiskolásként volt nagy szó a péntek, egyetemen az összes buli hétköznap van meg azt és akkor csinálsz amikor akarsz. Egyetemi karrierem során 2x ha mentem pénteken bárhová, otthon döglöttem meg tanultam.

Na meg simán lehet, hogy csak veled nem akar semmit csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/49Időpont 2019. nov. 15. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

50 évesen az ember már vénember, kit érdekel, akkor mi van vele.

# 5/49Időpont 2019. nov. 15. 16:39 Privát üzenet

Majd akkor is ezt mond amikor felveszik valami menő helyre dolgozni 7 számjegyű fizuèrt céges kocsi minden játszik,meg amikor mennek Hawaiira nyaralni a szexi csajukkal.

Te meg majd a gyárba 6 műszakban talán 280e-ért gürcölhetsz addig ők isszák a koktélt a tengerparton, aztán mennek szép étteremekbe itthon meg bankár mulatókban buliznak öltönyben.

Tudod valaki haladni akar és nem csak megélni hanem élni.

Nem mindegy.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/49Időpont 2019. nov. 15. 16:43 Privát üzenet
Te meg itt vagy gyakorin pentek delutan, es baromsagokat kerdezel, szerintem ez szanalmasabb. Nincsenek barataid?

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/49Időpont 2019. nov. 15. 16:46 Privát üzenet

"50 évesen az ember már vénember"

Azt Te csak gondolod, de legyél csak 50 évesen vénember.

75 évesen napi 8 órában alkalmazottként dolgozom, évente 2*3* külföldre járok, olykor Európán kívülre,és mert tanultam és megtanultam, amire meg akartak tanítani, a jövedelmem nettóban 5-800e környékén.

Öreg a nagyapád, tudod, azt meghagyom Neked.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/49Időpont 2019. nov. 15. 16:48 Privát üzenet

Jah meg akkor is ,,pocsékolásnak vedd", amikor ők szép lakásba mennek haza,ami fel van szerelve meg Audiból szállnak ki.

De majd szídhatod Orbánt,Borkait,Mészárost,hogy miért csak ennyit kapsz amennyit.

Természetesen majd oldja meg a kormány ez lesz.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/49Időpont 2019. nov. 15. 16:48 Privát üzenet
Nekem se volt életem 25-26 éves koromig, cserébe most harmincasként baromi jó melóm van és extra magas fizum. Semmit nem vesztettem azzal, hogy bulikázás helyett tanultam és dolgoztam a huszas éveimben.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/49Időpont 2019. nov. 15. 17:01 Privát üzenet
1 2 3 4 5

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gáz az, ha valaki péntek esténként edzésre (konditerem) szokott menni, nem pedig a szokásos bulizó tömeggel van?
Mivel szoktad tölteni a péntek estédet?
Ti mit szoktatok általàban péntek délután-este csinálni? Hogy szokott telni ez a nap a munka után?
Mivel szoktátok tölteni általában a péntek délután-estéiteket munka után? Akkorra már terveztek hétvégi programot, vagy azok inkább szombat-vasárnapra vannak?
A fiatalkor elpazarlásának számít az, ha egy korai huszonéves pesti egyetemista a péntek és szombat estéinek nagy részét otthon tölti, mert inkább introvertált és csak kevés...
A péntek 23 is olyan mint a péntek 13? Van a 23-nak jelentősége?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!