Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képesek egyes emberek...

Hogyan képesek egyes emberek a péntek délutánjukat és estéiket is tanulásra pocsékolni? Mikor akarnak élni?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősömből kiindulva adott a kérdés.
2019. nov. 15. 16:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan 10-es én se éltem 26 éves koromig.

Most jó melóm extra fizum van,Linkedinen csak naponta keresnek meg 10-n kb.

Karrierlehetőségem van,nem 10 műszakozok 250 ezerért,nem műanyag poharas kommersz piás tarisznyás bölcsészes bulikákba járok,hanem most van életem bepótoltam mindent.

2019. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha nem hiszek nektek, amiért gyakorin akárki akármit mondhat. Mintha törvényszerű lenne az, hogy minél több tanulás => minél több pénz. Hagyjuk már a kamu sikersztorikat, a mesekönyveket :D
2019. nov. 15. 17:30
 13/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell elhinned, leszarom mit hiszel, elég lesz majd körbenézned 10 év múlva, hogy ezek az emberek hová jutottak az életben. Addig meg jó bulikázást.
2019. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Pénteken általában a barátaimmal megyünk el valahova, de előfordul, hogy az egyetem könyvtárában tanulok. Miért jó ez? Mert akkor vasárnap már nem kell, de sokszor már szombaton se. Két szabad nap több, mint egy szabad este és délután.


50 évesen az ember messze nem vénember, iszonyat szűklátókörű lehetsz. :D


Élni most élek, mert két hét múlva utazok Ausztráliába, egy levelező barátom által. Egy hete pedig életemben először tandemugrottam. Te mikor élsz? Mert a Gyakorin lenni mások életéről elmélkedni időpocsékolás, ellenben a tanulással.


21/L

2019. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván sokkal értelmesebb dolog pénteken idegesítő kérdéseket kiírni és itt hőbörögni másokon.
2019. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod, este kezdődik a buli 10-től, legalább 3-ig nyomatni fogjuk. Csajok, pia, igazi fiatal élet.
2019. nov. 15. 18:04
 17/49 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell elhinned balázska.

1. Napoleon Hill - A siker törvénye tizenhat leckében.

2. novekedes.hu


Olvasgass rád fér.

Biztos a sikeres emberek hazudnak,hogy állandóan könyveket bújnak.

Te jobban tudod :)


De majd szídhatod a kormányt.

2019. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
59%

,,Ha tudni akarod, este kezdődik a buli 10-től, legalább 3-ig nyomatni fogjuk. Csajok, pia, igazi fiatal élet."


Nahát de jó neked.

Gondolom milyen csajok lesznek,az elhízott farmer pólós,tarisznyás.

Nem hinnèm,hogy a csinos,szexi igényes miniszoknyás lányok ezek.

Meg nem Belvedere vodkát isztok,és nem készültök Thaiföldre meg nem a Yellow bárrészébe mentek hanem max az instantba.

2019. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Klassz, én múlt héten voltam a húgom szalagavatóján majd after patry-ján, amin 5-ig maradtunk.


Viszont tanultam azért, hogy felvegyenek az UK egyik legjbob egyetemére, és most is kell ám.


21/L

2019. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Semmi értelme nincs annak, hogy megpróbáld eladni, hogy a többtízezer forintos sznob borozós homárok társasága az, amire minden huszonéves fiatal vágyik ahelyett, hogy a haverokkal a szintén fiatal miniszoknyás csajokkal bulizzon.
2019. nov. 15. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!