Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fogy ennyire a magyar?

Miért fogy ennyire a magyar?

Figyelt kérdés
Általánosan szerintem a kivándorlás,kevés gyerek miatt.De kicsit részletesebben is érdekelnek az okok,például miért lehet,hogy azt olvastam,hogy a 35-39 év közötti magyar férfiak 41%-a,nők 33%ának nincs gyereke.

2019. nov. 15. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
80%

Nem vágyunk rá,már gyerekként is tudtam nekem soha nem kell gyerek.

Azóta se változott,nincs meg az apai ösztön nem is érdekli sok embert teljesen mások a célok vágyak,a lemondást nem akarják vállalni.

2019. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
A harmadik okot kihagytam az egészségügyi ellátás színvonala.Kevés gyerek,kivándorlás,egészségügy ez a 3 fő ok.
2019. nov. 15. 19:41
 3/64 anonim ***** válasza:
32%
A hedonista életmód miatt. Meg több a lehetőség, és emiatt az emberek tovább tanulnak,fejlesztik magukat. Többre vágynak mint család alapítás.
2019. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Milyen lemondásra gondolsz pontosan apaként?
2019. nov. 15. 19:43
 5/64 anonim ***** válasza:
29%
Bizakodjunk! Jászmagyar, kunmagyar, svábmagyar, tótmagyar, oláhmagyar, romamagyar, zsidómagyar, rácmagyar helyett szaporodhat az arabmagyar, kínaimagyar, albánmagyar, perzsamagyar, kurdmagyar meg a többiek.
2019. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
39%

Nem fogy.

Elozo evhez kepest 0.3% al kevesebb a lakossag. Ez gyakorlatilag elhanyagolhato.

De ha valaszolni kene akkor azt mondanam hogy az atlagos eletszinvonal miatt. Sokan nem kevesnek eleget ahoz se hogy magukat ellassak akkor egy gyereket hogy tudnanak? Es ha abba bele fog az ember azt vegig kell vinni. Es sok sok sok millioba kerul majd mire kirepul a csaladi feszekbol.

2019. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
42%

Pl költhetem rá a pénzt,tenni kell félre neki egyetemre,magánsulira,magánovi,különórák,aztán a párom alakját és punciját tönkretenné,kikészítené a gyerek,nem tudna magával foglalkozni a külsejével,szexet is hazavágna erről mondhatnánk le nem tudnánk naponta annyiszor ahányszor akarjuk.

Nem tudnák wellneszezgetni,utazgatni mert ott a gyerek,munkában se tudnánk annyira figyelni,nem mehetnék edzeni ahányszor és akkor amikor akarok mert rohanni kell a gyerekért.


Á a hideg ráz ki.

2019. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
11%
Keresnek*
2019. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
75%
Vannak akik csak szimplán nem vágynak gyerekekre, hosszú kapcsolatra. Ehelyett inkább marad a szórakozás hétvégente, munka utáni idő amit az emberek csak magukra fordítanak, sportolás,tanulás, játszás, egy éjszakás kalandok, stb.
2019. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
10%

Latod errol beszelek kerdezo.

Ez is itt elottem olyan tirpak hogy arra szo nincs. Na egy ilyennek minek gyerek? Hogy tartja majd el ? Neveli a jora?

2019. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!