Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata az Anotalk nevű oldalról?

Figyelt kérdés
Élőben elég nehezen tudok ismerkedni, ezért gondoltam, hogy adok egy esélyt ennek az oldalnak. Viszont elég sokan írtak negatív véleményt róla. Van olyan, akinek mégis jók a tapasztalatai róla?
2019. nov. 16. 08:51
 1/3 anonim válasza:
75%

Van akinek bejön, van akinek nem. Mi régen baromkodtunk ott, de sosem vettük komolyan. Viszont az egyik barátnőm eléggé. Teljesen ismeretlenül átment messengerre beszélgetni. Eleve az furcsa volt nekem hogy egy bmw volt a profil képe. 3 nap után kijelenti a barátnőm hogy “összejött” vele. Én csak így néztem hogy ő most nem normális, vagy csak szórakozott. Aztán jöttek a folyamatos sírások, hogy nem jött el a találkozóra stb...

Rávettem hogy küldjön nekem is egy képet róla, aztán utána keresek egyszerűen képkereséssel a google-on. Hát persze hogy egy kamu profil. Egy fiatal híresség képe...

Ezt végül nem akarta elfogadni, én voltam a szar. Úgyhogy a mai napig sértődötten, minden héten új “pasival” utálkozik ellenem 😂.


Egyébként ha teljesen biztos vagy benne, hogy ha átmentek messenger, insta ilyenekre. Hogy nem kamu profil. Akkor szerintem tök jó dolog. Lehet hogy azonos érdeklődés körű emberrel ismerkedsz meg.

Csak légy résen.

2019. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Ott ismerkedtem egy lánnyal,át tértünk snapchatra és én egy idióta voltam,mint mindig és lelépett. Rendes lánynak tűnt. Ez volt talán 1-2 éve,vagy több.
2019. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem van 🙂. Alapból perverzkedni mentem fel... de aztán találkoztam egy lánnyal , elég jófejnek tűnt szóval elkezdtünk kicsit komolyabvan beszélgetni , eddig pászor találkoztunk és már ott tartunk , hogy ezen a héten már áthivtam hozzánk , szóval eléggé jól alakulnak a dolgok 🙂 Am ha érdekel ő 13 én pedig 14 évesek vagyunk .És ugye ez mind az anotalktól indult😀
2019. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!