Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy történhetett minden...

Hogy történhetett minden ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Van egy fejlődő de már most is jól profitáló jelenleg egy személyes vállalkozásom amit 2 éve kezdtem el. Pár hete fizettem vissza a végtörlesztését annak a hitelnek amit az induláshoz fel kellett vennem. Azon gondolkoztam, hogy itt ülök egy vidéki nagy város központjában a kis albérletemben és a céljaimat valósítom meg. Miközben az első emlékek amik beugranak az, hogy hajnalban dolgozok a raktárban ahol voltam vagy éppen tanulok valami ZH-ra. Ami igazán fájó, hogy a barátaim sőt még a haverjaim nagy része is szét széledt de számomra extrém módon. Valaki Indiában szerel "gázmotorokat" valaki az ország másik felén Orchideákat termeszt. Most esett le igazán, hogy mennyire fejetettjére állt minden az életemben.

2019. nov. 16. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen az élet, de legalább tartasz valahol. Nekem is sok ismerősöm szétszéledt, bár nem ennyire extrémen. Inkább csak a fővárosba + Anglia-Németország-Ausztria. A különbség annyi, hogy annyi idősen, mint te, még nincs saját lakásom és az egyetemen szívok egy tanár miatt.
2019. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az élet velejárója ez a barátok szétszéledése. Nézd azt az oldalát, amit elértél, és ebben ügyes vagy, szóval jó ez így. A munkával, a jövőddel foglalkoztál eddig, visszafizetted a hitelt, a vállalkozásod oké. Most egy cseppet a személyes kapcsolataid erősítésén is dolgozhatsz már, próbáld meg az egyensúlyt kialakítani.

Tehát ügyes vagy, de most egy másik vonalon is dolgozz:).

2019. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!