Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyet megtehet egy takarítónő...

Ilyet megtehet egy takarítónő egy diákkal?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel az egyik osztálytársamat a takarítónő visszazavarta a vécébe, hogy kefélje ki maga után a wc csészét.


Azt magyarázta a nő, hogy épp azelőtt takarította ki a mosdót, mielőtt az osztálytársam bement volna, tehát csak tőle "származhat" a kakimaradék.


Nagyon durván bepöccent a nő, ilyeneket mondott, hogy "te a fáról jöttél, édesfiam?!" meg hogy "a fenekedet is én sikáljam ki?!".


Szerintetek ez jogos volt vagy panaszt kéne tennie az osztályrsamnak az igazgatónál? 17/f



2019. nov. 16. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Panaszt? Mire fel? Hogy nem tudja a társad normálisan hasznalni a wc-t??? A srác helyében én nem győztem volna bocsánatot kerni és igencsak elszégyelltem volna magam
2019. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha bizonyítottan az a diák volt, akkor nem árt, ha valaki megtanítja neki, hogy illik egy embernek maga után hagynia a vécét, ... ha már otthon nem tanították meg neki.

Még az állat is elkaparja a piszkát, jobb ha most tanulja meg valahogy, mint felnőttként szégyenítsék meg munkahelyen, vagy a párja kapjon tőle undort.

A takarítónő egy felnőtt, dolgozó ember, akinek a fáradozását a diáktársad szó szerint leszarta. Lehet, hogy én még különbeket is mondtam volna neki, de ettől még mehet az igazgatóhoz, csak azt nem tudom mit fog neki mondani?

"Igazgató úr, a frissen takarított vécét szarosan hagytam ott és a takarítónő ezt és ezt mondta!"

Ugye te is érzed, hogy ez neki lenne inkább gáz?

2019. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

A takarítónő nem cseléd. Gondolom 17 évesen otthon sem hagyja szarosan a wc-t “az osztálytársad”.

A szemetet is eldobáljátok, mert a takarítónő azért van, hogy felszedje?!

2019. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez az osztálytárs amúgy nem te vagy?
2019. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van

Senki se hagyhat maga után szaros wc-t

2019. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

Na, pár kérdéssel lejjebb a női retyóban nincs lehúzva a wc, ott evvel mindenki egyetért, ide meg jön mindenki etikai fejtágítást tartani.....

Úgy látszik, csak a nőknek nem kell lehúzni a budit maguk után.

2019. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
..amúgy valóban le kéne húzni a budit magunk után, de ha így szólt volna hozzám egy takarítónő, a partvisával vertem volna hátba 3x.
2019. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Kis takonypóc gyerekek ne veregessenek senkit hátba, mert ha a takarító néni bedühül és rendőrségre megy, apátok még az orrotok is betöri miatta, ha anyátok nem tanított illemre valakinek megkell.
2019. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Sokan azt hiszik, hogyha van takarítónő, akkor plusz munkát kell neki adni, és majd ő helyettük is elvégzi azt, ami természetes kéne, hogy legyen mindenkinek. (pl. lehúzni a WC-t)

Mindenki úgy hagyja maga mögött a mosdót, ahogyan ő is szeretné találni, amikor bemegy! Meg kell becsülni a takarítónőket, amikor nálunk munkahelyen nem volt egy hétig takarítónő, egy napon belül meg lehetett érezni, mert nem volt se WC papír, se törlőpapír, áldtam is az eget, amikor jött valaki helyette. A takarítónők is emberek, tisztelni kell a munkájukat, és őket, mint embereket is!

2019. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy nem is értem a kérdést, mi az, hogy “ilyet megtehet egy takarítónő egy diákkal?”?! Mármint azt, hogy rászól, hogy ne legyen gusztustalan, trehány?!


Mert semmi durvát nem mondott egyébként. Tegyen panaszt nyugodtan, az igazgató is csak lecseszni fogja.

2019. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!