Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni egy olyan emberrel, akiről semmit nem tudok?

Figyelt kérdés

Augusztusban egy pest környéki kistelepülésen volt dolgom, nagyon stresszes voltam, mert előtte egy rossz adásvétellel elbuktam rengeteg pénzt ( milliókat).... kimentem egy ottani kietlen helyre lazitani kicsit sétálgatni. Odajött egy nagyon fura pasas, féltem tőle. Beszédbe elegyedtünk, azóta se tudom kiverni a fejemből. Annyit tudtam meg tőle, hogy rendszeresen szakmunkákat végez a környéken. Annyira ideges voltam, hogy nem mertem tőle semmi konkrétat kérdezni, meg hirtelen ilyesztő is volt. Azt az egyet megkérdeztem hogy hívják. Miután látta , hogy zavar a jelenléte elment. Valami nagyon megfogott benne ahogy megnéztem az arcát, azóta nem tudom kiverni a fejemből...

Nyomoztam utána, de senki nem tudja hol lakik, sőt, kiderült valószínű telefonja sincs valamiért, csak annyit tudnak, hogy biciklivel jár a környéken. Egy férfi rendszeresen látja, ott aki arra fut, de attól se tudtam meg semmit. Kiadtam magam egy rokonának a neten, hátha megtudok valamit, plusz megkértem egy barátnőmet, hogy egy helyi csoportban érdeklődjön, de ugy se sikerült, se egy konkrét hely ahova jár, semmi. Egy nő jelentkezett akinek az ismerősénél dolgozott, de ő se akart semmi konkrétat mondani róla, aztán rákérdezett elvileg nála és kiderült nincs is olyan rokona. Ötletem sincs már, hogy tudnek róla meg valami kézzel foghatót, pl. egy helyet ahol rendszeresen megfordul stb... azon a kietlen helyen meg nem akarok utána kutakodni, mert nem ismerem és ott a környéken egy lélek sincs csak egy lerobbant gyárépület..


2019. nov. 17. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy rá se tudtam venni senkit, hogy kijöjjön velem oda hogy ne legyek egyedül, hátha találkozok vele...
2019. nov. 17. 22:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Környékbeli boltokban is kérdezősködtem, nem jár egy szőkés xy nevű pasas oda biciklivel, de csak dilisnek néztek.
2019. nov. 17. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ok. De minek.Nincsenek barátaid?Olyan egyedűl vagy?

Egy normális ember fel adja és a sorsra bizza.Tedd

azt te is!!!

2019. nov. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerelmes lettem. Ha 3hónapja a fejemben jár, nyilván van valami. És nem 20 éves vagyok , hanrm 36.
2019. nov. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!