Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csóró és szürke kinézetű...

Ha csóró és szürke kinézetű az ember lehet élvezni az életet?

Figyelt kérdés
Tudom ez elég tág megfogalmazás,de nem túl módosként,mentális gondokkal küzdve már mi jó van az életben?
2019. nov. 18. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik tudjàk
2019. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy szimpla kínaiból is fel lehet divatosan és olcsóbban öltözködni. Szóval ez nem kifogás.

Mentális gondok? Mik azok? Old meg és nézz utána, hogyan tudsz kigyógyulni. Vannak szakemberek is, akik segítenek.


Mindenkinek 24 órából áll egy nap, csak az a nem mindegy, hogy ki mivel és hogyan tölti a kapott időt.


Nem vagy halálos beteg, szóval ne rinyálj itt nekem.

2019. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan élvezik az életet így is, de ha nem tetszik a "csóró és szürke kinézet" akkor nyugodtan változtass rajta.


A mentális problémákból is ki lehet gyógyulni vagy olyan szinden midigálni hatásukat az életedre, hogy alig veszed észre. Attól függ milyen bajod van.


Nem értem a problémát.

2019. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez csak tengődés.
2019. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 7 évig vergődtem csórón és szürkén, de nekem nem sikerült élveznem az életet. voltak benne szép pillanatok, de tényleg csak momentumok jutottak. gazdag most sem vagyok, de nem éhezem és találtam magamnak egy párt akit imádok.
2019. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!