Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, megsértődnétek ezen?

Férfiak, megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek lenne egy segítőkutyája, amit direkt arra képeztek ki, hogy (nem agresszíven) távol tartsa a férfiakat a gazdájától, mert a nőt anno durván megerőszakolták, és azóta panikrohamot kap, ha túl közel mennek hozzá.
2019. nov. 18. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem! Ha nem tudom, akkor azt hiszem, agresszív a kutya; ha tudom, akkor megértem, hogy mi az oka, és így van kiképezve.
2019. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem, tiszteletben tartanám és megérteném. Azt is, akinek semmi ennyire egyértelmű oka nincs rá: mindenki attól tratja távol magát, amitől akarja.
2019. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Alain Delon ***** válasza:
32%
Ez nem megsértődés kérdése, hanem annak a kérdése, hogy volna-e értelme, és hogy egyáltalán kivitelezhető-e. Szerintem nem is kivitelezhető, és nincs is értelme, mert akkor az emberiség fele ellen lenne kiképezve a kutya. A jól kiképzett kutya különböző jelekre van kiképezve.
2019. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen segítőkutya.
2019. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
3-as Nyilván arra van a kutya képezve, hogy ne engedjen közel embereket. Teljesen kivitelezhető.
2019. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem, de nem bonyolítanám az életemet azzal hogy a kérdésben lévő nővel bármilyen szinten a szükségesnél többet kommunikáljak.


Kicsit úgy tűnik mintha a kutya nélkül is kicsit leheteten lenne vele normális kapcsolatot kialakítanom. Itt baráti, munkatársiról beszélek, de romatikus kapcsolatot meg főleg nem.

2019. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is kell ilyen kutya.
2019. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Eléggé megsértődnék, ha boltban sorbanállás közben, a mozgólépcsőn, a járművön leülve valaki mellé, ilyen mindennapi helyzetekben egy kutya a torkomnak ugrana.
2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is hasonló gondjaim vannak, egyszerűen semmilyen kapcsolatot nem tudok kialakítani férfiakkal, ha a közelembe jönnek szó szerint a pánik kerülget, pedig ugye a hétköznapok során elkerülhetetlen, így maradnak a kellemetlen pillanatok. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol meg mennyire sértődik mi, ha eleve nem akarsz semmiféle kapcsolatba kerülni velük, teljesen mindegy mit hisznek, nem? :) Bocs az offért.


30N

2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg megsértődnék, ha egy kutya nekiállna távol tartani, mondjuk amikor beállnék a sorba a pénztárhoz egy random nő mögé...
2019. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!