Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy idegen köszönget és...

Egy idegen köszönget és beszél hozzám át utcán. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány vagyok aki iskola után mindíg hazasétál és van egy újsághordó 20as éveiben járó idegen férfi aki mindíg arra hordja az újságot amerre sétálok. Lehet hogy ez a munkája de már egy kicsit zavaró. A minap rámköszönt,nem köszöntem vissza majd kb 10 másodperc múlva jön, újra köszön és megkerdezi hogy ezen az utcán szoktatok e ilyen meg olyan újságokat kapni erre viszont válaszoltam és látta hogy melyik házba megyek be. Így valószínűleg tudja hogy hol lakom. Ártatlanul néz ki de manapság már nem tudni. Aggodjak e miatt? Most is azon agyalok hogy remélem holnap nem látom. Valami tipp?
2019. nov. 18. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha követ zavard el! Határozottan! De lehet csak érdeklödött, ezt innen nem lehet tudni.
2019. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Paranoid vagy. A terjesztők vagy a munkát kiadó cég feladata a visszajelzés kérése a terjesztési körzetben. Ezzel ellenőrzik a kihordókat, hogy valóban bedobják-e minden postaládába a szórólapot, vagy nem végzik el a feladatot, csak fizetik őket a semmire.

Senkit nem érdekel, hogy te ki vagy és hol laksz. Maximum abból a szempontból, hogy ti megkaptátok-e az újságot vagy sem. Kicsit túlparáztad a dolgot, nem minden idegen rossz szándékű, mert megszólít téged.

2019. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h ártatlan. Én is ismerek ilyen embert, de ő kicsit beteg pszichésen. De nem bánt senkit. Azért vigyázz magadra!
2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!