Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt veletek hasonló? Hogy...

Történt veletek hasonló? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Volt egy "haverom" aki nekem nagyon bejött. Erről tudott is. Folyton azt mondogatta nekem milyen csodás lány vagyok, és hogy bír engem....aztán ráírt egyik olyam ismerősöm aki utáll és ott derűlt ki minden...Hogy a srác valójában marhára l.sza.r. Azt írta fentebb való mint én, és hogy nem érdeklem,meg bolondnak nevezett..és kicsit se bánná ha öngyilkos lennék..


Nagyon rosszul esett,és teljesen átverve érzem magam..Én szerettem őt, kedves voltam vele,mindenbe támogattam segítettem,elöttem adta a szépet, erre a hátam mögött ezt gondolja.

Nagyon összetörtem. Ha valakivel volt hasonló tanácsot szívesen elfoganék,hogy ilyenkor mi segít..


2019. nov. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

De mi az igazság végül?

A srác mondta neked, hogy " marhára l.sza.r."? Hogy nem bír? bolond vagy? Vagy csak egy ismerősöd terjeszti aki utál téged. Miért nem kérdezed meg a srácot, hogy mi az igazság? Ha jóba voltatok, ha dumálgatattok, akkor ezt is megtudjátok beszélni.

2019. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az volt,hogy ugye ráírtak, és ezeket írta. Megmutatták nekem a beszélgetést ,hogy nézd ennyit a nagy haverodról. Elolvastam miket írt,és azóta nem is keresem őt. De ő se engem.
2019. nov. 19. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak megfeleltsegi kènyszere van a masik felé.

Altalaban ha vkinek azt mondjàj milyen szemét x, akkor sokan bologato ölebek lesznek csak ahelyett hogy megvédenék csak hogy nehogy öket is kibeszelje igy.


Ez inkabb jellemtelen emberre vall aki nem mer kiallni magaert vagy masokert.


Nem feltetlenül nez tehat bolondnak, annak ellenere hogy azt irja, de ki sem all melletted az biztos.


Nekem volt srac aki full szerelmes volt belem de a haverjai utàltak igy a haverjai elött nem mert felvallalni sem, söt ellenem is forditottàk.

2019. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Hát nem tudom ő komolyan így gondolta e de a szemembe jópofizott,meg imád,meg bír,aztán mögöttem meg ilyeneket mond. Jól tudta a srác,hogy bejön nekem.. nem az a baj hogy nem viszonozta. Oké..megértem. Csak eddig azt hittem legalább haverok vagyunk és én jól éreztem magam vele. Nagyon.

Meglepett amiket írt..nem vártam,hogy védjen minden erejével ,de az hogy ráír egy vad idegen,és mocskolódni kezd rólam ő meg belemegy. Igazából mintha kimutatta volna a foga fehérjét. Kiderűlt számomra,hogy marhára nem számítok neki semmit. Csak tudnám minek hazudik akkor. Próbállom elfelejteni a srácot, de nagyon nehéz.

2019. nov. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!