Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 éves férfiként én már...

35 éves férfiként én már öregnek számítok?

Figyelt kérdés
A párkereséshez (akár kötetlenebb ismerkedés is a 25-40 éves korosztályban), a bulizáshoz, a munkában?
2019. nov. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen öreg vagy ha annak érzed magad.

A 40 éveshez te még fiatal is vagy. De ha olyan gondolkodásod, mentalitásod akkor meg vagy vénülve.

2019. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, mihez.


Ha pl. beülsz az 5 éveseknek való játszótéri hintába, az kicsit gáz. Ott öreg vagy. Párkeresésben nem. Ott 67 évesen sem vagy öreg, csak a gyereknemzéshez kissé túlkoros.


A bulizásban a discofílinget kerüld, az már nem neked való. Vannak táncestek, egyre több. A munkádban a topon kéne lenned, abban a korosztályban vagy, aki a legtöbbet visz a vállán a társaadalomban - elvileg. A középkor eleje.


Párkeresésben ne a 15 évvel fiatalabbakat keresd, ha társat és nőt keresel. Hozzád a 26-35 éves nők passzolnak.

Ha gyereket is akarsz, és komolyan is gondolod, akkor 30 alatti nőt keress, de nőt - ne libát, és ne kislányt.

2019. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen még simán tudsz kötetlen kapcsolatokat kialakítani, akár nagyon fiatal nőkkel is. Rengeteg példát láttam már rá.


Inkább arra van kevesebb esély, hogy megtalálod életed szerelmét és gyermekeid édesanyját.


Munkában meg jobb esetben +10 év tapasztalatod van az adott területen, de legalább 5. Ott már nem nagyon tudsz variálni, mert a korod el kezd negatív tényegző lenni ha nem társul hozzá tapasztalat és hírtelen 10 évvel fiatalabb főnököd lesz.


Bulizni is simán tudsz menni.

2019. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Párkeresésben nálam az aranyszabály a +/- 10 év. Volt kolléganőm, aki 7 évvel volt idősebb a férjénél és nagyon jól megvoltak, míg ismerek olyan párt, ahol a férfi idősebb 10-zel, és szint megvannak.

A 25-öt tényleg csak mint a legalsó határt írtam. Az alatt nekem már túl fiatal lenne.

2019. nov. 19. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj hogy sokan azt hiszik h csak 20-on évesen lehet vki fiatal. Ugyanmár! 50-ig simán fiatal vagy. Efelett középkorú, majd 70 évesen öreg leszel.
2019. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# A középkorban benne van, hogy közép ... kor ...


Itthon 75.57 év az átlagos várható élettartam.


Ennek a fele 37.8.


Igaz, hülyeség ilyen fontosan kiszámolni, de a középkor 35-40től szoktál számolni.


Meg itt nem arról van szó, hogy ki lehet fiatal. A biológiát nem tudod megcsalni.


Viszont bárki viselkedhet fiatal ként, de ott meg a szociális normákat nem tudod megcsalni. Azaz 50 évesen is lemehet egyedül egy buliba és megpróbálhatsz elvegyülni, csajozni, inni akármit csinálni csak furcsán fognak rád nézni és nem ugyan az lesz a tapasztalatod mintha 20 évesen csinálnád.


Ugyan ez a párkapcsolatban. Mindent csinálhatsz mint 20 évesen, de az igazán jó nőket. A jó alatt arra gondolok aki elakarja magát kötelezni, nagyon jól nézki, jó karrier stb... már az egyetem alatt vagy picivel utána huszon évesen lefoglalják.


... és +30ra már kicsit a piacot felüntik vízzel. Kevesebb érzelmileg egészséges jó partnert van, így nehezebban tudsz találni. Persze van kivétel, de ez nem változtat azon hogy nehezebb.


Meg ott is ketyeg a biológiai. Ebben a korban nem nagyon lehet éveket várni, hogy majd 7 év együtt lét után jöhet a gyerek, sietni kell ha akarsz és azon elég megtehelő lehet egy viszonylag korai mondjuk 1 éves kapcsolatra.


Persze lehet család alapítás nélkül is élni, csak persze annak a létformára sokkal jobban igaz, hogy progresszívan rosszabodik az évek múlásával.

2019. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!