Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes este a...

Mennyire veszélyes este a nyugati pályaudvar budapesten?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha zsebre van dugva a kezed és figyelsz a tatyódra akkor egyáltalán nem. Max az órádat/ ékszereidet rakjad el vhová ha parázol
2019. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott lakom. A nyugati palyaudvarban van a rendorseg egyik szekhelye. Ha hangosan elkezdesz orditani,odarohannak!!


Sohase tortent baj. Volt,h 1-2 alak megszolitott,de rogton ekezdtem orditani es gyorsan tovabbment. Neh jojjenek a rendorok a mocsokboz. Orditva beszetem.

Aluljarobol eleg jol eltakaritottak a prostikat. Ilyenkor ures az aluljaro.


Siman jo hely lakni az a kornyek.

2019. nov. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt akarod itt olvasni, hogy éjfél után ott mindenkit kirabolnak és megerőszakolnak (a fiúkat kétszer is) akkor bebuktad.

Rengetegszer mentem haza éjszakai járattal a Nyugatinál átszállva es sosem volt probléma. Szerintem semmivel sem veszélyesebb hely, mint Budapest bármely más része.

2019. nov. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy random cinkotai vagy káposztásmegyeri gyéren kivilágított helyen nagyobb eséllyel történik az emberrel bármi, mint az agyonkamerázott, folyamatosan nyüzsgő nyugatiban.


Ha az ember nem totál hülye, akkor nem teszi le pl a vágányok melletti padra őrizetlenül a táskáját amíg elmegy venni egy üdítőt...

Max ilyen módon tudom elképzelni hogy a nyugatiban meglopjanak bárkit is.

Tippre kb 200-250 alkalommal tuti hogy átmentem már azon a pályaudvaron, volt hogy 50 percet is várakoztam ott, de soha nem történt baj ha nem kerestem.


Egyszer volt hogy Esztergom felől vörösváron felszállt 2 suttyó gyökér, végig hangoskodták az egészet, baromi idegesítőek voltak. Beszóltam nekik a nyugatinál hogy 2 pervre be tudnák e fogni, vagy csak fele ilyen hangerővel tudnának e tovább pofázni a marhaságaikról.

A narkósabb képű akkor nekem jött, de ennyi. Rögtön jött is az egyik kalauz, elküldte a két kretént a franca.

De láthatod ebből az esetből is, hogy ha nem szóltam volna be annak a két véglénynek, akkor semmi nem történik.


Annyi kellemetlenség érhet max a nyugatiban, hogy 40 méterenként aprót meg cigit tarhálnak a buckalakók. Rájuk se kell nézni, vagy max egy "bocs nincs" lekoptató választ kell hozzájuk vágni, és már fordulnak is.

2019. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első benyomásom a Nyugatiról: csendes, nyugodt hely. A Keleti a veszélyes, ez abszolút jó környéken van, szinte belváros, forgalmas nagykörút mentén. Bejáratnál állnak rosszarcok romák, de nem sokan, és nem szólnak az emberhez. Hála istennek ide érkezik, innen indul a vonatom, a Keleti milliószor rosszabb, tömegközlekesileg is. Ja és itt van a Westend is, ahol mosdó is van.
2022. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!