Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti merre szoktatok menni...

Ti merre szoktatok menni autóval hétvégente? (minden érdekel)

Figyelt kérdés
Akár gold akár Auchan mindent írjatok de csak az autósok!!

2019. nov. 20. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Autót szeretnél lopni?
2019. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehova. Örülök, hogy hétvégente nem kell kimozdulni, hét közben rohangálok eleget. Hosszabb szabadidő esetén kb. 50-70 km-es körben szoktunk mozogni, néha egy-egy hosszabb út is lehet.
2019. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehova.

Ha mindenáron muszáj, akkor elugrunk a legközelebbi Aldiba, de igyekszünk elkerülni, hogy hétvégén kocsiba kelljen ülni.

2019. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Semerre és hétköznap sem! Van felénk busz, a vonathoz is eljutok, tudok gyalogolni, ez fitten tart, és imádok biciklizni, azzal meg mindenhova eljutok.

Beteges dolog folyton autókázni és növeszteni a s.gget! Ráadásul tiszta idegroncs emberek lesznek, akik mindenhova autóval járnak! Látható is a közlekedési morálból... Egyre veszélyesebbek az autósok!

2019. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mi az a gold?
2019. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Múlt héten csak azért mentünk el vele a Tescoig, hogy le ne merüljön az akkumulátor. Nem használjuk bevásárlásra, olyan helyen vagyunk jelenleg, ahonnan gyalog mindent el lehet érni. Mivel minden nagyobb üzlet 1km-en belül van, ezért a régi havi 1-2 nagyobb bevásárlásnak is annyi (akkoriban olyan helyen éltünk, ahol a város túlfelében voltak az üzletek pl. Auchan).


Egyébként szüleinkhez/rokonokhoz megyünk autóval, ha közösen megyünk. Nekem sajnos nincs jogsim és a szülővárosomba nem megy közvetlen járat, tehát rengeteg időt vesztek és pénzt a tömegközlekedéssel. Párom viszont tudna spórolni a diákja miatt, és állandóan van vonat és busz a szülei/rokonai lakóvárosába, időben még lehet rövidebb is mint autóval a táv, de inkább az autót választja, mert az kényelmesebb... Bezzeg rám meg sajnálja az autót meg a benzin pénzt (az autó felújításának és fenntartásának a költségeit Én állom/álltam javarészt, meg apámmal szereljük ketten, ha gond van), amikor felhoztam, hogy most hétvégén elmehetnénk kirándulni 20km-en belüli pontra, de arra nem, hogy a rokonaihoz felmenjen aludni/látogatni, akik sosem viszonozzák ezt :) Ja meg a gyakorlásra is sajnálja, többször is felhoztam, hogy menjünk el félreeső helyre vagy az oktató pályára, hogy gyakoroljam és ne felejtsem el azt, amit megtanultam a vezetés kapcsán, de ez sem lehetséges...


(Bocsánat, hogy panaszkodtam, de jól esett kiírnom magamból azt, ami aktuálisan nyomaszt)


Egyébként Én is annak a híve vagyok, hogy ameddig nem muszáj, ne használjuk az autót mert minden szempontból jobban jár vele az ember/környezet, de vannak olyan szituációk amikor az autót nem lehet nélkülözni vagy annak hiánya jelentős anyagi/időbeli vonzattal jár. Sajnos arról meg nem tehetek, hogy az autók legtöbbször nincsenek kihasználva, és nem Én leszek ennek a gondnak a megváltója, elsődlegesen javíthatnának a tömegközlekedési eszközökön való közbiztonságra, mert pl este nincs az a pénz, hogy vonatra szálljak belföldön.


Sajnos a biciglizés nálam nem játszik, mert kiskorom óta rettegek a közúti forgalomtól, és nem is tudom magabiztosan használni a biciglit, így több kárt okoznék, mint hasznot.

2019. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz kretén?
2019. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmi közöd hozzá.

Különben is, mit akarsz ezzel az ostoba kérdéssel?

2019. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tönkre.
2019. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 veterán vas ***** válasza:

"minden érdekel"


Nocsak te kis kíváncsi! ;)

2019. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!