Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők, asszonyok! A...

Lányok, nők, asszonyok! A szexuális zaklatás mely formáinak estetek áldozatul ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


A Harvard Egyetem kutatásait nehogy elkezdjétek fikázni, itt igen komoly dolgokról van szó!



2019. nov. 21. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg a Harward Egyetem rektorának, hogy fordítsa le magyarra.

(Sorry! I can not speak English).

2019. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Volt, hogy idegen fogdosott: derekamat, kezemet végigsimította, fenekemhez nyomta a kezét stb.
2019. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
A nőknek ígyis-úgyis fényesre nyalja a seggét az élet, szóval marhára nem tudom őket sajnálni...
2019. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
És megjött a nőgyűlölő! Üdvözöllek sorainkban, ülj le közénk, mondd el mennyire bántottak téged a csúnya nők.
2019. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

"A Harvard Egyetem kutatásait nehogy elkezdjétek fikázni"

Rendszeresen követem a nyugati híreket és megtanultam: ha nem is fikázni de megkérdőjelezni mindenképpen érdemes bármilyen nyugati egyetem ilyen irányú kutatásait, mivel az ilyesmi könnyen átcsaphat a szociálisan tapasztalatlanabb fiúk és fiatal férfiak stigmatizálásába és elítélésébe. Mint pl. az övébe:

[link] (Egy félénk srácot aki Google-ben kereste ki hogy "hogyan barátkozzunk", elítéltek amiért a lánynak akit megszólított megérintette a karját és a csípőjét)

Vagy az övébe:

[link] (Egy olasz férfit elítéltek amiért megnézett[!] egy nőt)

És ez csak két példa. Lehet azt mondani hogy a fentiek (is) nem megfelelően viselkedtek, de a vak is látja hogy a börtönbüntetés barokkos túlzás, és csak ahhoz járulnak hozzá hogy akinek még nincs elég tapasztalata ismerkedés terén annak soha ne is legyen (ellenben el lehessen mondani mindenféle incelnek, legrosszabb esetben még a szexuális bántalmazók nyilvántartásába is bekerüljenek egy ilyen miatt).

Csak azért osztom meg ezt hogy tudd hova vezetnek a militáns feminista eszmék amelyek különösen az amerikai felsőoktatási intézményekben ütötték fel a fejüket és amelyek lényege 2019-ben (a PR-szöveggel ellentétesen) már nem az egyenlőség hanem a lehető legtöbb kiváltság kiharcolása a nők számára, a fiúk és férfiak rovására.

(Egy valamiben igazad van: itt igen komoly dolgokról van szó)

2019. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Igenis baj, ha egy ismeretlen megérinti a csípőmet. A karomat max finoman, de nincs garancia, hogy nem rántom el. Miért kell a nőket állandóan tapizni?
2019. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Kíváncsi lennék a hisztériára, és a napi 50.000 hőbörögő gyks kérdésre, ha egy napon a melegek kollektívan eldontenek, hogy ezeket csináljak a hetero férfiakkal.


Elmész egy építkezés mellett, ott van kolompar edwárdió és kollégái, akik hallhatóan kitargyalnák, hogy milyen ba szható vagy. Ha egy szűk helyen egy idősebb férfi elmegy melletted, magától értetődő, hogy a derekadra teszi a kezét, vagy megsimitja valahol a tested. A saját dolgoddal foglalkoznal, de egy ragyas képű férfi odajon hozzád, és azt mondja, hogy milyen jól nézel ki, és hogy benne lenne veled egy menetben.


Pár nap, és nem hogy nem forgatnatok a szemeteket azon hogy jaaaaj manapság minden zaklatás, hanem buzgón építenétek a melegeknek a koncentrációs táborokat.


És igen... Én sem hívnám ezeket szexuális zaklatásnak (bar kíváncsi lennék a kontextuara, amihez csinálták ezt az ábrát) de az is külön tényező itt, hogy (részben) tinikrol szó van, akiknek NEM kellene azt erezniük, hogy a felnőttek potenciális szexuális partnernek tekintik őket.

2019. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
7-esnek igaza van. Annyit kellene megjegyezni, hogy minden zaklatás megszűnjön: ne érj nőhőz úgy, ahogy nem akarod, hogy férfi érjen hozzád. Ilyen egyszerű.
2019. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem, azért ilyen, mert önbizalomhiányos. És imádja, ha a pasikák körbezsongják. Egotuning.
2019. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

"Igenis baj, ha egy ismeretlen megérinti a csípőmet."

Oké, baj. Szólj neki hogy ne csinálja. Ennyi. Ha nem ért a szóból szólj egy férfi ismerősnek hogy bírja jobb belátásra (lehetőleg csak szóban). Amiket linkeltem az csak arra mutat rá hogy milyen könnyen lehet ezeket a harvardi stb. statisztikákat társadalmi szőrszálhasogatásra (is) használni olyanok ellen is akiknek mindössze annyi a bűnük hogy tapasztalatlanok.

"Miért kell a nőket állandóan tapizni?"

Miért kell állandóan általánosítani? (Vagy titeket már minden férfi tapogatott? Na látod)

2019. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!