Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz mindenki levegőnek?...

Miért néz mindenki levegőnek? Miért nem udvarolnak a fiúk? Miért nem akar velem barátkozni senki? 19

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem.

Igazából sosem voltak barataim.

Nem tetszettem a fiúknak régen.

Nem foglalkoztam magammal.

De most, külsőre ezerszer szebb vagyok mint pl 16 évesen, foglalkozok magammal 3 órákig vasalom a derékig ero hajam, próbálok jól ki nézni, hiszen akármennyire mondják hogy a külső nem számít.... Egyből azt nézik meg a fiúk.

Eléggé zárkózott és csendes vagyok, de szerintem nem csak én vagyok így ezzel még is udvarolnak nekik.

Félnek tőlem mert ilyen vagyok?

Vagy azt hiszik jegkiralyno vagyok?

Elegge rideg vagyok egyébként.

De barátok szempontjából sem értem hogy miért nem barátkozik velem senki, kedves vagyok, segítőkész, stb stb. De mégse!

Nem értem miért de pl mikor elkezdtem a munkát a csoportvezeto legelőször ott is mindenkire nézett csak rám nem. Olyan mintha levegő lennék....


2019. nov. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalj nyitni
2019. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... szintén 19 vagyok. L
2019. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, bár én 24 F vagyok. Ugyan voltak haverok, de ők elég komolytalanok. Egy igazi jót nem lehet manapság beszélgetni már.
2019. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Én szívesen megismernék ilyen lányt, visszahúzódó a mellém való. És rátapintottál a lényegre, mivel legtöbben ti lányok is a külsőre mentek, mi fiuk, legalábbis akit ismertem eddig és komoly kapcsolatot akart, főleg én, nem a külsőre megyünk, sőt személy szerint engem inkább az taszit amikor valaki össze vissza van kenve sminkel meg szépitkezik kihívó ruha stb, nekem egy visszahúzódóbb szerű lány kell amit leírtál, aki hasonlít rám ezzel is, aki hűséges szeret és kitart a mellett akit szeret. Tudom, ez csak egy álom marad, mert látod te is ilyen jó lánynak írod le magad, mégis azt hiszed a külső jelenti a leg többet :( Ez szomorú szerintem. Én azért nem ismerkedek, az az egyik ok amit leírtál hogy először is aki kiöltözik stb foglalkozik magával túlságosan az a macsókra bukik le se szarnak, és ebbe ott van a másik amit írtál a félelem.. Én lelkileg ott vagyok hogy már képtelen vagyok ráírni akárkire mert félek az elutasítástól és már a degradálást se tudom nem magamra venni, leszarom de akkor is tudom ha bántanak mindig igazuk van... Nekem sem voltak soha barátaim, most 18 éves korom elején volt szerencsém 1-2 lányhoz de csak kihasznált mindegyik ami mondanom se kell elég sokat levett az életkedvemből is. Én azt tudom tanácsolni, legyél önmagad.. Szarj a trendre, szarj másokra, mert nem akkor leszel valaki ha egy modellre szépített instaribi leszel, hanem akkor fog igazán valaki szeretni ha az igazi természetes énedet ismeri meg kívűl belül :) Az alapján amit leírtál egy ilyen lány szinte tökéletes, nem is kéne nekem olyan menősködő lány aki jár bulizni ilyen olyan 10+ tagú baráti körökkel meg hasonlók.. De látod, én vagyok az élő példa hogy nem mernék már rád írni, a mai világba aki komoly kapcsolatot keres a lányok lenézik, engem is lenéznek ha kiderül nem bulizok és nincsenek barátaim, a neten 50 évesek melegeznek le amiért fiatal korom ellenére KOMOLY kapcsolatot akarok.. Ez nem normális világ.. Saját személyem és még 1-2 ember nevébe mondhatom hogy a sok csalódás és önbizalomhiány és remény hiányába nem merünk rátok írni. pedig elég sok ilyen lányt látok mint ebbe a kérdésbe is amit írsz magadról nagyon megfog, de nincs lelki erőm egy újabb csalódáshoz, pedig nagyon vágynék egy kapcsolatra hogy valaki kimozdítson innen szerethessük egymást és vigyázhassak egy lányra. A trend és a mai emberek viselkedése rohadtul sokat hozzá tesz amiért nem lehet normális kapcsolatot találni, ha ismerkednél a lányok vagy azért nem irnak vissza mert ők kijelentik hogy nekik macsó csajozós szöveggel irj vagy sehogy, vagy egyszerűen azt hiszitek hogy csak valami újabb nyomulós hülyegyerek ír rátok,és sajnos jogos az előítélet.. Ahogy mondtam egy zárkózottabb lány ahogy írtad és csendes lány, tökre jó, mert nem bulizza szét magát és nem olyan eszement mint a legtöbb tehát esélyesebb hogy az ilyen seggét nem látjuk viszont instán meg ilyenek. Az hogy élőbe TE milyen vagy azt nem tudom, de az alapján amit írtál szerintem nincs veled baj :) Remélem segített valamit amit írtam, de még lehetne sorolni. Például ha rád ír valaki és azt hiszi nem mehet el veled egy körre akkor már nem foglalkozik veled, ami jobb is. Tudom milyen ha nem foglalkoznak veled, nekem sincs évek óta senkihez szólnom egész nap, teljesen elhagytam magam és nem bírom tovább.. De ha te elég erős leszel eredményt érsz el mondjuk a melóba is stb, akkor jobban fogod érezni magad. Remélem neked összejön hogy legyen egy pár akinek az élete értelme leszel és megtudod milyen boldognak lenni úgy hogy van akire számíthatsz aki sose hagy el. Valld be, ahogy minden lánynak sajnos neked is biztos magasabb elvárásaid vannak, nem csak a fiúknak ahogy te írtad.. A magamfajtáról tudomást sem vesznek a lányok, pedig legyek akár milyen lúzer tudnék hűséges lenni és mindennél jobban szeretni egy valakit aki az életem értelme, de látod, mégsem jött össze.. VISZONT vannak kivételek, csak ritka. Ezzel arra célzok hogy ne hidd azt hogy ha külsőre adsz magadra azzal jobb lesz, nem lesz jobb csak beilleszkedsz ezzel a többiek közé és ugyan olyannak fogsz tűnni, hiába hiszed azt hogy mindenki külsőre megy ez nem igaz, ezzel el is üldözhetsz olyat aki komoly kapcsolatot akar, mert külsőre sok minden lejön hogy hogy öltözik a lány stb. :) Nekem ha lenne bátorságom és látnék egy ilyen visszahúzódó magányos lányt mint te és külsőre sem lenne olyan instahercegnő tutira ráírnék reménykedve hogy vele élhetem az életem :) Remélem egy picit segített amit írtam, legközelebb nyomtatva regény vagy könyv formába küldöm ha kell :P

18F

2019. nov. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ha van egyéb kérdés és érdekel valakit itt leszek :)
2019. nov. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!