Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a problémája az ilyennek?

Mi a problémája az ilyennek?

Figyelt kérdés

Lent sétáltatom a kutyám, mini yorkie, egyszer csak szemből jön két nő.

Egy 40-50es és az anyja... A nénike... Nézd de tündéri kiskutya, a lánya... Jaaa látom... Jajj de aranyos, egy lenezo, le kezelő stílusban!!! A kutyám sem bántotta soha én sem ismerem őket!

Későn fordultam meg, annyit hallottam, láttad milyen rusnya a lány?! Téli szájjal, had hallja mindenki!

Ez a nő már máskor is kostolgatott, de én nem ismerem azt sem tudom kicsoda.

Mire volt ez jó neki?!


2019. nov. 22. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akiknek ez okoz örömet, ha pl. belerúghatnak minden ok nélkül a másikba, leszívhatják az energiáját.


Üdv a való világban


De te miért is foglalkozol ilyen h..lyékkel?

2019. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Villamcsapaskent ért ez egész most!

Máskor is beszologatott, de nem tudom kicsoda!

Le ugrottam boltba,rohonok a kocsihoz, jön megint vmi nőcivel... Elég nagy hely volt, gyalogoskent is el lehet férni, 2kocsi alt csak... Nézd majdnem nekem jött, nem lehet el férni kis k. A!

Közelében sem voltam... Nem értem egyszerűen

2019. nov. 22. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszaszólsz valami hasonlóan kedveset

Pl. Látom hogy frusztrált vagy kedves, pedig lehet vibrátort kapni / van fizetős pasi is!

2019. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szebb vagy mint a nő akkor irigy,vagy szimplán paraszt,vannak ilyenek is,ne vedd személyes sértésnek lehet mindenkinek beszól.
2019. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem messze álltam meg, mentem edesanyamert, vittem kontrollra... Ismét ez a nő, a közelünkben van egy közép iskola, azt gyanítom ott dolgozik konyhán... Kint áll dohányoznak, mivel nem egyul voltam akkor köszönt nekem vagy anyámnak, hogy szia!

Ő sem ismeri(meg kérdeztem is tőle) én sem tudom ki csoda, de már félek ettől a nőtől! Ugy néz rám mindig mint akit meg akarna ölni, egy lekezelo, undorító stílusban kiabált utánam a parkolóban is amit az előbb írtam is.

2019. nov. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!