Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a 22....

Ti hogyan képzelitek el a 22. századot?

Figyelt kérdés
Milyen emberek lesznek,milyen világ,milyen értékrend,öltözék,technológia? Stb.
2019. nov. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy fejlődik a technika, az emberek úgy fognak elh..lyülni, mivel már az agyukat se kell használni gondolkodásra, hisz mindent gépek végeznek el többségben.


Hiába van most ez a klímavédelmi mizéria, sz..rt se ér. Szerintem az elkövetkező 20-30 évben még szélsőségesebb lesz az időjárás, hazánkban egyre többször lesz 35-40 fok meleg nyáron, el fog tűnni a 4 évszak. Hiába ugatják, hogy ültess fákat, miközben a kormány pont az ellenkezőjét csinálja: [link]

Emiatt hasonló világot képzelek el, mint a Waterworld - Vízivilág című filmben.


Hazánk az egyik legrosszabb ország lesz, hisz már most fizetésünk a békas..gge alatt van, az emberek utálják egymást, keresztbe tesznek egymásnak.

Ebben az országban nem lesz változás jó irányba, csak a rosszba.


Öltözködés meg? Hát, amilyet a külföldi cégek behoznak és mindenből a legsilányabbat.

2019. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addigra szerintem már elpusztul a föld
2019. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan lesz a Föld, mint a Mars.

Ha véletlenül mégsem, akkor úgy fognak élni utódaink, mint a Wall-E-ben. Nem feltétlen arra gondolok, hogy űrhajón, de egész nap meg se mozdulva, robotok által kiszolgálva.

2019. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberiség sem lesz már annyira hála a környezetszennyező erdőirtó barmoknak, szóval a kérdés többi része is értelmét veszti.
2019. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy nagy kalap sz@r!

Betondzsungel mindenhol, repkedő kocsik, mindent gépek vezérelnek, robotok jelensége szinte természetes lesz. A természetes élővilág kihal, nem lesznek erdők se már lassan... Én örülök neki, hogy nem abban a világban vagyok még, ez egy köztes század a miénk, de már közeledünk nagyon a jövőbeli sz@rság felé.

Őszintén nem is akarom tudni, mert én mindig is ilyen régi, elfeledett világról álmodoztam, a távoli jövőben nem szívesen élnék már.

2020. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!