Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonosz, rosszindul...

Miért ilyen gonosz, rosszindulatú ak az emberek manapság?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak, lesznek is, de amit az utóbbi időben tapasztaltam az már meredek kicsit. Vad idegen emberek, legfőképpen nők miért szóljak meg a másikat , hogy mennyire gusztustalan, undorító a feje stb...?

Egy szóval sem bántotta a másikat pedig nem egyszer még tehette volna?! Miért csinálják ezt?


2019. nov. 23. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Na én ezért sem mozdulok ki. Nincs kedvem börtönbe menni 😀
2019. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Mert az emberek önértékelése a béka feneke alatt van, és mivel nem tud más örömöt találni az életben, minthogy mások felett ítélkezzen.Ez okoz neki örömet.A magyar ember képtelen örülni más sikerének.Az ilyen ember mindig azt érzi , hogy akkor ő kevesebb ezáltal, és inkább maga alá gyűri, bemocskolja, megalázza, hogy ettől ő jobban lesz.De ez nem igaz.Ugyanolyan szarul fog lenni másnap is.Mert nem akar alkalmazkodni, változni, nyitott lenni.Amíg rá nem kényszeríti az élet.Én minden nap látom ezt, és egyre rosszabbul vagyok egyesektől.
2019. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a nők rosszindulatúbbak mint a férfiak. Hogy miért? Mert féltékenyebbek. Jobban hasonlítják magukat egy másik nőhöz, pl hogy milyen ruha van rajtuk, milyen színű a haja stb. Mivel a férfiakat általában kevésbé érdeklik ezek a dolgok, nem méricskélik egymást. Sokszor ez a fajta kritika önbizalomhiányból fakad, jellemző amikor egy csinos lányt kritizál kinézete miatt egy másik nő ismeretlenül. De vegyük azt hogy tényleg nem illik hozzá vm. És akkor mi van? Ha ő így érzi jól magát akkor az én véleményem nem számít. A fiatalok körében is gyakori, mert ők még azt hiszik hogy mindíg tökéletesek lesznek. Majd később mikor testük elkezd öregedni visszavesznek, rájönnek hogy szépség mulandó. Ha nem akkor...az az ő bajuk, az ilyen negatív embereket már rég elkerülöm.
2019. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyrèszt amit a pasijaiktôl tanulnak negatîv dolgokat, azokat túltolják, másrèszt alapbôl ők is változnak, szabadosabban gondolkodnak. Nekem ez rèszben tetszik.
2019. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"Vad idegen emberek, legfőképpen nők miért szóljak meg a másikat , hogy mennyire gusztustalan, undorító a feje stb...?"


Mert bizonytalanok magukban.A legszebb nő is tudja,hogy a szépség törékeny,ezért a bunkó típus igyekszik lealázni a többi nőt,hogy mindig fölényben érezhesse magát.

2019. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a vezetők is gonoszak, akiknek a példát kellene mutatni. Ha létezik bármiféle pokol, mennyország, akkor a pokolban óriási tumultus van, a mennyország meg szinte teljesen üres.
2019. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten kedves emberek vesznek körül.


Mondjuk, egy ősi azték bölcsesség szerint "hasonló, hasonlót vonz".

2019. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!