Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek másképp, ha számomr...

Mit tegyek másképp, ha számomra a felnőtt élet maga a pokol, csak kudarcaim vannak és a pénzhiány miatt lassan utcára kerülök?

Figyelt kérdés

Aki számára olyan szép az élet, van pénze, tud haladni, az hogyan csinálja?



25-30 évesen.


2019. nov. 23. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Tanul (szakmát, nyelvet, diplomás ismereteket), normálisan viselkedik az interjún, felveszik, dolgozik, beosztja a pénzét
2019. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezeket én is mind így csináltam, még az utolsó pontot is. A pénzem nagy része épp tanulásra ment el, a másik része egyfajta egészségügyi dologra.
2019. nov. 23. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezek szerint nem csináltad elég jól.
2019. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát én fogtam magam és egyéni vállalkozó lettem. Így a pénz és a rossz munkahelyi légkör okozta stressz megoldódott. Igaz még nem vagyok 25, lehet néhány éven belül belebukom... de nekem egyenlőre ez az elhatározás hozott pozitív változást :D

Végre van sikerélményem... Azelőtt sokkal kevesebb önbizalmam volt, nem hittem volna, hogy képes leszek belevágni ilyesmibe... Aztán ahhoz képest most meg vígan élem az életem.

2019. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 3



Én abban nem hiszek, hogy minden rajtam múlik.

Például az egészségügyi dologgal is születtem és rontott rajta, hogy a saját anyám bántott.


Ha nem tart mindenki butának gimiben, talán merek normálisabb szakra menni.

Egyébként az egészségügyinek mondható dolog évekig rontotta a beilleszkedésemet is.


Nyilván hajlandó lennék másképp csinálni azt a részét, ami rajtam múlik. De mégis hogyan és mit?

2019. nov. 23. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

kedves kérdező

hazánban k urvasokat kell dolgozni, vagy felforulhatsz és senkit nem fog érdekelni. szóval menj dolgozni, a munka szabaddá tesz

2019. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, én is pont ebben a helyzetben vagyok. Komolyan mondom jobb lenne nem élni.
2019. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés,akiket én ismerek csak tengenek és lengenek,nem tudják mit is akarnak?

De azért van olyan is akinek be jött az élet,ugye az is számít kinek mi tetszik? Mi számít szép életnek?

Nem minden embernek jelenti ugyan azt a szép életet mint például neked?

Na akinek úgy mond szép az élete,nekem azt mondta hogy ki kell találni mit is szeretnél csinálni? meg kell próbálni ha nem sikerül keresgélni és próbálgatni addig amíg meg nem találod azt,ha meg van mit akarsz csinálni? szereted azt amit csinálsz,akkor nagy akarat,kitartás,képezni kell mindig magadat vagy is tanulni,mivel a világ mindig fejlődik,csinálni és csinálni nem feladni,mellette tudnod kell boldognak lenni és ha kell ki tudj kapcsolni,semmi sem lehetetlen csak akarni,tenni és kitartani kell,sok sikert.

2019. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem beletörődök és dagonyázok a mocsaramban, hanem teszek ellene. A betegségemmel addig jártam orvoshoz míg nem találtunk olcsóbb kezelési módszert. A rossz szakot nem ott hagytam hanem megnéztem myen mscre tudok belőle továbblépni ami hasznosabb. A suli mellett már dolgoztam végig. A suli utolsó évében már elkezdtem helyezkedni hogy legyen utána hová mennem. Megtanultam beosztani az időm és a pénzem, de ami talán a legfontosabb célokat felállítani és tervezni. Nem csak úgy élek a világba mindig van valami ami motivál és ha elérem sikerélményt ad. Hosszútávú és rövidtávú is. Most pl a hosszú távú egy új munkakör, amihez már kinéztem egy új képzést, amire már tudom hogyan szerzek pénzt, a rövidtávú pedig hogy jövőhéten megfőzök pár új receptet és húsmentes hetet tartok.😊
2019. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A rossz szak esetén én is azt néztem, mit tudok tanulni mellé, amivel már el lehet majd helyezkedni. Hát nekem nem sikerült.


Aztán elkezdtem egy menőnek mondott valamit tanulni, amit imádtam is - hát, azzal se sikerült.


Jelenleg már ott tartok, hogy semmi kiutat nem látok.

2019. nov. 25. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!